Автор Тема: Проблем с аудио системата  (Прочетена 39586 пъти)

amato

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 96
  • Need For Cee'd
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #75 -: Февруари 08, 2010, 06:24:21 pm »
На мен сега по-малко проблеми ми прави с мп3-ките,но пък немога да сменям папките на дисковете от болана и като отидох ми казаха,че еладжията го нямало да си запазя нов час!Колеги споделете как да проверя версията на аудио уредбата?А искам и да попитам как да натроя аудиото да започне да свири с по-голяма сила поне 10 или 15 поне,а не както е сега 5 и след жсяко запалване наново да го базикам!
Kia Cee'D 1.6 CRDi LX 16V 115 hp 5555км

tosco

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 966
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #76 -: Февруари 08, 2010, 06:53:33 pm »
Един съвет, който ще ти даде всеки един от форума:
Разходи се до Шумен, ако имаш нещо да правиш по колата.
Във Варна( доколкото имам спомен, че си) сервиза ще ти скъсат нервите.
От там само оплаквания. Намери тел на Орхан, а може някой от колегите да ти го даде и
кат Ви поразчистат пътищата да те нема към Шумен-ще останеш доволен и от към услуга и от към Фнимание.
Малко off, но...... ???

amato

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 96
  • Need For Cee'd
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #77 -: Февруари 08, 2010, 08:53:00 pm »
Аз и без това имам мачове да свиря в Шумен на 21 и ще направя една разходка до сервиза!А ако може някой да каже за версията на аудиото как да проверя и как се настройва началната сила на звука при палене!
Kia Cee'D 1.6 CRDi LX 16V 115 hp 5555км

sa6o 07

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
  • 1.6 crdi 115hp
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #78 -: Май 04, 2010, 09:33:03 am »
пичове мойто аудио не четеше нормално mp3 дискове ама реших проблема : купувайте дискове,които могат да се записват на 4х  8х или максимум 10х  и най-важното -- не правете папки в дисковете,има и други начини да си подредите музиката, но откак правя без папки дискове проблеми нямам,а и мойте дискове загряват кат луди :) пробвайте!дано съм помогнал :)

mb

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #79 -: Май 04, 2010, 11:21:09 am »
е няма пък. и мойто не сменя папки и ще го сменям.
ама си мисля че кат съм си купил нова кола, в която уж е предвидена подобна функция на управление е по-логично техниката да се нагласи по мене, вместо аз по нея.
та ще чакам сега да пращат новото аудио и да го сменям. дотогава ще браузвам с  безкрайно цъкане на "NEXT" докато се докопам до съответния албум, който ми се слуша в момента.

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #80 -: Май 04, 2010, 11:24:47 am »
благодаря.ще пробваме.съвета е много ценен и е постигнат с много опити сигурно.аз напоследък тествам с оригинални дискове по препоръка от сервиза.там обаче проблем няма.

aris

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 816
  • Pro Cee'd / Audi A1 TFSI S-tronic 7 automatic
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #81 -: Май 05, 2010, 12:10:50 am »
благодаря.ще пробваме.съвета е много ценен и е постигнат с много опити сигурно.аз напоследък тествам с оригинални дискове по препоръка от сервиза.там обаче проблем няма.

Каде има оригинални MP3 дискове ?

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #82 -: Май 05, 2010, 09:42:02 am »
в магазините за музика :)
човека искаше да каже дискове с марка Сони,Вербатим и тем подобни :)

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #83 -: Май 05, 2010, 10:08:50 am »
извинете,не се изразих правилно.тествам само с дискове които не са записвани от мен в формат mp3.вчера гледах едни cd-та и на тях пишеше 1х - 48х.дали стават за запис?имам подозрение че скороста при записване има значение.ще пробвам да "изпека" някой диск с ниска скорост.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #84 -: Май 05, 2010, 10:24:35 am »
на най-ниската скорост винаги е препоръчително да се записва каквото и да е.Така информацията се записва перфектно music
Аз миналата седмица на един мерцедес 2008 му записвах нов соф и карти за навигацията.Човека на който е колата ,не ме послуша да записва на ниска скорост.Само ревеше,че нетръгвала навигацията,докато не му я пекнах с алкохол и на скорост 1х rofl

amato

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 96
  • Need For Cee'd
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #85 -: Май 06, 2010, 09:53:24 pm »
Колеги пробвах с чисто нов диск и записах на 1-ва скорост и отново ми преви проблем,НО забелязах че проблема идва не от аудио системата ами,когато сменя от волана песента и ми дава грешка,а когато сменям от конзолата няма такива проблеми!Преди време като ходих за 1-ви технически преглед на 1000км казах,че не ми сменя папките от волана,но ми казаха,че еладжията го нямало и да си запиша др час и така.И така не отделих до днес  днешен!Според вас възможно ли е и дали ще ми обърнат нужното внимание и също така дали имат опит в отстраняването на подобен род проблеми(става въпрос за сервиза във Варна) Благодаря предварително!
Kia Cee'D 1.6 CRDi LX 16V 115 hp 5555км

borislaw

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #86 -: Юли 07, 2010, 05:22:07 pm »
Доколкото си спомням в ръководството за експоатация на автомобила пише, че не може да се сменяват папките от волана.
Хм, проверих и не е написано изрично, но мисля че съм го намирал като информация че не е възможно. Все пак ако на някой му работи тази функция би било чудесно да сподели.
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 05:32:54 pm от borislaw »

dilqn98

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 54
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #87 -: Юни 05, 2017, 09:14:41 am »
Гледам отдавна не е писано в темата но да попитам. Тази сутрин след като запалих Аудиото изобщо не ще да се включи. До снощи нямаше проблем и тази сутрин, никакви симптоми на живот????

Ronin

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 331
  • Kia Ceed 1.4 Hundai Galloper 2.5 TDI Kawasaki 650
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #88 -: Юни 05, 2017, 09:40:19 am »
Гледам отдавна не е писано в темата но да попитам. Тази сутрин след като запалих Аудиото изобщо не ще да се включи. До снощи нямаше проблем и тази сутрин, никакви симптоми на живот????
Виж си предпазителя , вероятно знаеш къде са,отваряш шофьорската врата,капака на таблото 10 ампера мисля че беше,на капака си пише.Ако е здрав,откачи акумулатора или извади предпазителя,изчакай минута две и ако пак не тръгне,за ремонт.

Силно препоръчвам ако не държиш на оригиналното радио,да изхвърлиш тоя боклук от инъче не лошия автомобил.
Аудио възможностите на оригиналното радио са пълна скръб.

dilqn98

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 54
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #89 -: Юни 05, 2017, 09:49:22 am »
Така като чета са голям проблем. Ще проверя тези 2 неща и ще видя на къде ще се ориентирам.