Автор Тема: 2.5CRDI не пали  (Прочетена 12010 пъти)

iliev_1971

  • Новак
  • *
  • Публикации: 19
Re: 2.5CRDI не пали
« Отговор #15 -: Май 06, 2015, 06:56:44 am »
ЗДР.можеш няма проблем.нашите дюзи са бош и не искат синхронизация с гл.комп. ;D сменяш и готово.

hh1

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: 2.5CRDI не пали
« Отговор #16 -: Септември 05, 2017, 07:28:44 pm »
не леж на това ухо.минах по този път след няколко км.може 1000 2000 пак ще почне да не пали.намери някой твой човек и ги направи.и аз купих 1 дюза 2ра употреба колата измина 1000км и пак проблем.вътре елементите са за смяна.ако е рециклирана да.но работила ли е не става.дюзите са бошови нали.те не искат стент.сменят се само елементите но трябва да имаш инструмент и да си разглобявал. ремонтният комплекта за 1 дюза е 100лв.мойте един мой човек ги направи за 450лв и 4те.успех
Колега, убеден ли си в това, че не трябва стенд на дюзите? За кой ремонтен комплект говориш - за клапана със съчмата, наричан още мултипликатор ли? Твоят приятел без стенд ли ти ги направи и колко километра си изминал след това? И още нещо - какви бяха симптомите на самите дюзи, за да се прибегне до отварянето им? И как установихте, че проблемът е в клапана със съчмата, а не в разпръсквача?
Отговорите ще ми бъдат много полезни, защото и аз имам главоболия, само че с Хюндай Старекс, но така или иначе става дума за един и същ мотор. Благодаря предварително.