Автор Тема: Връзка с Киа Моторс БГ  (Прочетена 127852 пъти)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #30 -: Април 20, 2010, 01:07:42 pm »
напротив.
Скоростна кутия е едно от нещата music

mb

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #31 -: Април 20, 2010, 09:51:04 pm »
мдааа. моя грешка. пак съм спал кат съм чел  sorry


фейслифта има точно тва дет ми липсваше при поръчката на мойта убавица. чак почнах да се вълнувам от евентуални бай-бек опции. ама не ми се вярва да са чак толко розови финансовите условия.
някой ако се обърка да пита и пък ако земат че му отговорят няма да е лошо да сподели.

aris

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 816
  • Pro Cee'd / Audi A1 TFSI S-tronic 7 automatic
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #32 -: Април 20, 2010, 11:20:08 pm »
Единствено хубаво е че КИА имат нов сайт и ще има надежди за отстъпки ако сме член на някав клув техен.Чените са по високи от както преди!От друга страна facelift на Про сййд си е почти същия.Даже на 1.4 са свалили от 109 коня на 90 вместо да е повече както повече производители правят вече.Първите сидове мисля че ще останат по здрави.Лично мнение

mitkopitko

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 263
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #33 -: Април 22, 2010, 05:00:03 pm »
За свалянето от 109 на 90 коня мисля че е хитро решение - данъкът ше ти е 3 пъти по малък а разлика в мощността ще усетиш ако я караш само на 6000 оборота (въртящият момент си е същия). По-високите цени незнам дали се дължат на новия сайт (доста е приятен наистина) но това може само да ни радва  write А за въпросния "Клуб КИА" можем да предложим летящ старт при едно евентуално сливане  ;D

Vlady

  • Новак
  • *
  • Публикации: 19
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #34 -: Април 23, 2010, 12:06:55 am »
То че имат нов сайт честито ама стария беше по удобен за ползване и по добре измислен.Нещото което ме дразнеше в другите компании продаващи автомибили беше една малка думичка преди цената "от".Като прочета това "от" и ми става ясно че на тая цена кола няма да купя.И защо има поставни модели , които или още не се продават тук или които вече няма да се продават тук.Друго нещо преди няколко месеца от  центракния офис ми казаха пиканто ,рио ,магентис ,черато няма да се продават в бг.При положение че това е автомобилната компания , която върви само нагоре и кризи не я вълнуват от какъв зор самис и ограничават пазара.Незнам момчетата дето работят във българската фирма представител какво правят , но като гледам не са едно или две нещата , от които хората са недоволни.Нкрая може да стане така че да си купуваме коли КИА (защото колите наистина са доста кадърни) от други държави и да отсвирим тукашното представителство и да се сетят че трябва малко да се размурдат.
Поздрави на всички КИА фенове

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #35 -: Април 23, 2010, 09:08:02 am »
За кризата не си прав.Всички ги е хванала!
Зa предлаганите автомобили,ами ако беше прочел след гостуването на Румънците,при тях пък нямаше предлагане на соул и мохаве и много се кефеха на предоставените от хората в Русе music

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #36 -: Май 20, 2010, 02:49:03 pm »
някой абонира ли се за сервизните бюлетини на киа бг 8-)
че аз се абонирах,ама още нищо не са ми пускали krivogled

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #37 -: Май 20, 2010, 04:04:30 pm »
А как става въпросното абониране за тези бюлетини

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #38 -: Май 20, 2010, 04:22:10 pm »
на главната страница,горе най-вдясно 8-)

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #39 -: Май 20, 2010, 07:30:34 pm »
Благодаря за упътването, но тези бюлетини не са сервизни, а рекламни, по описанието на услугата. Мисля, че КМБ няма да ни зарадва с подобен "коз" за гаранционните коли. Относно сервизни бюлетини съм признал КИА- САЩ - хората там всичко си публикуват, за съжаление моделите там са само от Американо-Канадския пазар.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #40 -: Май 20, 2010, 10:46:11 pm »
ееее,верно съм се отплеснал с тези бюлетини.Сигурно,защото напоследък издирвам нови music
Скоро ще допълвам раздела по-надолу crazy

zmeio

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #41 -: Септември 20, 2010, 05:03:57 pm »
Масло за киа спортидж.Какво масло да използвам за двигателя,бензин 2000к.см. и за скоростите,4-степенна автоматична.Имтересува ме марка и вискозитет.Купих я тази година,чисто нова,от магазина на киа в триполи,либия,сега е на 13 000 км.,модела е 2005.Гаранцията важи ли в Бг.Там е обслужвана в сервизите на киа.

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #42 -: Септември 20, 2010, 06:38:27 pm »
Масло за киа спортидж.Какво масло да използвам за двигателя,бензин 2000к.см. и за скоростите,4-степенна автоматична.Имтересува ме марка и вискозитет.Купих я тази година,чисто нова,от магазина на киа в триполи,либия,сега е на 13 000 км.,модела е 2005.Гаранцията важи ли в Бг.Там е обслужвана в сервизите на киа.



За конкретна марка и клас масло не мога да ти дам съвет, колегите ползват масла от все известни марки, моето например е Моbil Super 3000 X1 5W40. Погледни таблиците за смазочните материали за Sportage 2005, пък може и да ти помгнат малко в избора, там има инфо и за маслото на автоматика.





zmeio

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #43 -: Септември 21, 2010, 08:55:28 pm »
0к.Ще потърся в таблиците,не знаех че има.Благодаря.

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #44 -: Септември 21, 2010, 09:21:07 pm »
0к.Ще потърся в таблиците,не знаех че има.Благодаря.

Погледни си упътването на колата. Тези таблици ги "извлякох" от упътването за Sportage 2005 в щатите.