Автор Тема: Връзка с Киа Моторс БГ  (Прочетена 127874 пъти)

ndg

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 221
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #15 -: Ноември 20, 2008, 08:23:19 am »
Здравейте и от мен г-н Иванчев,
Приветствам вашата регистрация във форума и се надявам, че скоро всички ще усетим положителните промени.
Лично аз нямам никакви претенции към момчетата от шоу-рум-а: внимателни, учтиви... само добри неща бих могъл да кажа. Те наклониха везните в полза на Киа, когато вземах решение каква кола да купя.
За съжаление същото не важи за сервиза и там се надявам, че ще поработите. Не бих могъл детайлно да анализирам причините, но като най-важна ми се струва размера на сервиза: твърде малък за многото продадени коли. Не съм убеден дали още една камера ще скъси драстично чакането за боя. В момента КИА дават часове след 3 месеца!

 

Още един път Добре дошли!





D-train

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
  • I feel the need for Cee_d!
    • Прайвит Консулт ООД
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #16 -: Ноември 20, 2008, 09:03:47 am »
Здравейте и от мен.

Аз към момента се наслаждавам само на добро отношение и от шоу руума, където момчето, което работи с мен наистина разсея всякакви мои опасения относно КИА и дали трябва да си купувам точно тази марка. Добра работа, браво!

В сервиза за сега съм бил 2 пъти (за проверка на 1000км и за смяна на една планка на номера, която счупих по невнимание) и също мога да кажа, че бях обслужен кадърно (дано да е все така  ok )

Притеснява ме отговора на КИА относно потропването:

"Потропванията в сиид - този проблем беше поставен от нас пред Киа Моторс и се оказа, че такива оплаквания се получават само в България и Румъния. Това не значи, че ще ги пренебрегнем, дори наротив, ще обрънем още по-сериозно внимание, защото не очаквам нашите пътища да се оправя"

Не съм забелязал този проблем при мен, но то на гладък път и 15 годишният ми Опел не потропваше. Така, че според мен това не е адекватен отговор. Все едно да си купиш яхта, тя да ти пропуска вода и производителя/ дистрибутора да ти каже, ами как няма да пропуска вода, като я карате в Черно море. Тъпо, нали?


Пак ще кажа, че към момента нямам забележки, нито към момчетата в шоу руума, нито в сервиза и се надявам и за напред да е така.  ;D

П.П. Както обичам да казвам: 'Няма глупави въпреоси, има глупави отговори!'




Няма глупави въпроси, има глупави отговори.

Деян

harry

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #17 -: Ноември 20, 2008, 09:05:04 am »
Здравейте,

Благодаря на всички за добрите думи за добре дошъл!

И на мен ми направи впечатление, че проблемите са идентични и затова искам по-бързо да ги разрешим. Предупредил съм Сервизния Инженер Илия Петров да говори с всеки един от вас, и да сме сигурни, че така както сте останали доволни от шоурума, ще останете доволни от сервиза.


Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #18 -: Ноември 20, 2008, 10:40:59 am »
Кой е този сервизен специалист ?!?!?!?!?!

http://www.kia.bg/page.php?id=31

тук нещо не е обявен........това главният сервизен специалист ли трябва да е???

Наистина тези в шоурума са добри ....... и мен ме убедиха едно време, имаше един младеж Константин се казваше...добъррррр
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #19 -: Ноември 20, 2008, 11:07:08 am »
Мисля ,че на човека са му достатъчно ясни проблемите на колите ни!
Предлагам,всеки член на клуба да се представя при обаждането или пък при отиването в сервиза.
Все пак от сервиза да обръщат повечко внимание на членовете на клуба.
Стикерите по колите също са показателни.
Надявам се също така,г-на представящ се за човек от екипа на Киа България да се свърже с мен,за да обсъдим издаването на членски карти на хората от клуба и да се представят при постъпването в сервиза.
Също така е добре да направим среща м/у нас и Киа България за обсъждане и на други удобства за 2-е страни!


Само давам за пример,че в братска Русия,официалния представител е адски заинтересован от мнението на притежателите на марката и следят изкъсо поведението на автомобилите.
Контактуват със собствениците на коли директно(особено в Украинския форум) не се притесняват да водят диспути в самия форум,което е много показателно за загриженоста им към доброто състояние на автомобили,дори и след гаранционият период,сервиза си дава отстъпката за обслужване на колите(то така е с повечето сервизи) и приема с предимство членовете на клубните форуми

Все пак,наистина очаквам скорощна среща

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #20 -: Ноември 20, 2008, 08:17:40 pm »
само похвали мога да кажа за Илия Петров  ;D
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #21 -: Ноември 25, 2008, 10:18:54 pm »
Дам,свестен е.
Ще се радвам занапред да посещавам сервиза само за подмяна на дежурните консумативиmusic

mmtrance

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 132
  • KIA sportage 2.0 CRDI
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #22 -: Ноември 26, 2008, 12:29:42 am »
Привет господин Иванчев, и аз както и останалите колеги съм страшно доволен от служителите в шоурума, и по специално от господин Буров който ме убеди че именно КИА е автомобилът за мен. Изкам да искажа благодарностите си за това че Ивайло ми съдейства и помогна много при създалите се проблеми след закупуването на колата. Въпросните проблеми: след влизане с взлом в автомобила, беше задигнато оригиналното CD,  а арматурното табло беше доста наранено, застрахователите казаха "плащаме всичо, правете я" и така се стигна до сервиза, 8 месеца чаках музиката и таблото, на края си закупих друго CD  а когато таблото дойде и го монтираха в сервиза, едната кора (под волана) беше захваната с винт за дърво, понеже са счупили едната щипка....  Без коментар :)
Искам да попитам при поръчка на части каква е политиката на компанията, наистина ли няма срок за доставка и монтаж (ремонт) ?
С уважение: г-н Михайлов
diesel power.... feel it!

harry

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #23 -: Ноември 26, 2008, 01:13:08 pm »
Здравейте

Моля по конкретни въпроси за сервизи и вашите автомобили се свързвайте с мен на мейл ivanchev@kia.bg тъй като няма възможност да следя ежедневно форума. Благодаря ви!

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #24 -: Октомври 02, 2009, 08:19:50 pm »
Поздрави за написаното, откакто съм регистриран все чета за сервиза в София и се надявам нещо да се промени (все пак е казано, че надеждата умира последна), но имам един въпрос - къде е упоменато че гаранцията на закупеният от теб автомобил има международна гаранция. В моята гаранция  този момент ми убягва.

aris

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 816
  • Pro Cee'd / Audi A1 TFSI S-tronic 7 automatic
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #25 -: Октомври 02, 2009, 08:59:08 pm »
Еми КИА е навсякаде.Можеш да ходиш кадето искаш на света.Никой няма право да ти каже неможе.

Pro style

  • VAG група
  • Експерт
  • *
  • Публикации: 574
  • Kia Pro_Ceed 1.6 CVVT EX
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #26 -: Октомври 07, 2009, 09:11:42 pm »
Напълно те подкрепям за обслужването - сервиза в София. То май няма собственик който да не си е патил и късал нервите с тях. Поредния случай е и моя. Аз лично съм си дал срок на търпимост да се спряват с проблема ми, и сериозно обмислям да им търся съдебна отговорност за немърливото им отношение.

Мен не ме интересува дали г-н Иванчев чете тук, или не. Неговата отговорност като на представляващ КМБГ е да взема отношение по всеки проблем, особенно тогава, когато получава постоянни оплаквания за сервиза и неадекватното отношението на персонала си към клиентите. Но очевидно ние "клиентите" сме маловажни, важното е да си вземат парите от нас, пък после всеки да се оправя сам.

Г-н Иванчев, искренно се надявам да промените порочната си система в сервиза.
Не е необходимо да ви казвам, че лошия имидж проваля дори и най-добрия мениджър в най-проспериращата компания...
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 09:19:37 pm от Pro style »

aris

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 816
  • Pro Cee'd / Audi A1 TFSI S-tronic 7 automatic
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #27 -: Октомври 08, 2009, 01:38:32 am »
Колкото и да искаме няма да се промени нещо

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #28 -: Април 20, 2010, 10:25:11 am »
честито за новия сайт на Киа Моторс България ;D
Честито и за пускането на фейслифта,най-накрая


лека загадка в сайта

« Последна редакция: Април 20, 2010, 10:41:48 am от Митето »

mb

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #29 -: Април 20, 2010, 12:58:22 pm »
така кат гледам цените на сийда са си същите, а фейслифта е само по снимките, щото по тех.спековете не виждам да е отбелязан кат такъв :)
поздравления за новия сайт. само година им отне  :).

а за тва с клуба да не би да се опитват да изземат функцията на форум-клуба?