Автор Тема: Връзка с Киа Моторс БГ  (Прочетена 127869 пъти)

harry

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Връзка с Киа Моторс БГ
« -: Ноември 18, 2008, 08:56:16 pm »
Здравеите на всички във форума,

Аз съм Хари Иванчев ivanchev@kia.bg и съм управител на КМБГ. В офиса ми казаха на существуването на този форум и от известно време го следя с интерес. Бих искал да поздравя създателите на форума, както и всички участници, които с голяма страст изказват мненията си за марката и нашата работа. Прочетох почти всички мнения и наи-вече негативните, и смея да твърдя, че никога не съм имал по-добра обратна връзка за резултатите от работата на КМБГ. В тази връзка бих искал да систематизирам проблемите досега и да се опитам да внеса изветна яснота:
1.  Потропванията в сиид - този проблем беше поставен от нас пред Киа Моторс и се оказа, че такива оплаквания се получават само в България и Румъния. Това не значи, че ще ги пренебрегнем, дори наротив, ще обрънем още по-сериозно внимание, защото не очаквам нашите пътища да се оправя
« Последна редакция: Ноември 18, 2008, 08:59:26 pm от harry »

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2008, 09:21:46 pm »
Здравейте г-н Иванчев,
Приятни ни е и на нас,че най-накрая някой от Киа България най-накрая се престраши да се представи официално!
Много Ви моля,да ни оставите и някакъв мобилен телефон(може и на лично да го пуснете) за евентуални бъдещи срещи с Вас(ние имаме огромно желание за това) да обсъдим неща които касаят взаимните ни отношения относно марката

Мерси предварително

Митко

harry

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2008, 09:35:38 pm »
Здравеите пак,

за съжаление изпратих съобщението си без да го довърша. Бях стигнал до потропванията в сиид, и че в Киа Моторс получават такива оплаквания предимно от дистрибуторите в България и Румъния. Нашите приемчици са специално уведомени за отстраняването на тези проблеми, защото ако чакаме да се оправят пътищата...надявам се на вашето разбиране.
Относно ремонтите - нашия централен сервиз има стандарт на приемане и техническо обслужване до 5 раб.дни. Относно отстраняване на щети - след нова година ще имаме още една камера за боядисване и срока ще се съкрати значително. В тази връзка следва да знаете, че ремонтите в неоторизирани сервизи водят до отпадане на гаранцията.
Това са най-повтарящите се теми, но бих се радвал да споделите и други проблеми за да вземем наи-бързото решение в най-кратки срокове - моя мейл е ivanchev@kia.bg и на сервизния инженер Илия Петров ilia.petrov@kia.bg.

Ще се радвам също ако мога да помогна този форум да има по-голяма публика, и в този смисъл бих предложил да качим линк в нашия саит...а също така, бихме се радвали да присъстваме и на някое от вашите събирания(стига да ни поканите).

dani

  • Administrator
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • i30 rider
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2008, 09:46:37 pm »
Здравейте.
Ще се радваме на ползотворно сътрудничество с КИА България.
Относно срещите на форума, сте поканени.
Предполагам, че до края на годината ще има поне още една и ще се постарая да Ви уведомя лично за нея.
Все пак нашият екип, би желал да обсъди някои идеи с Вас, които бихме могли да реализираме съвместно и така да популяризираме още повече марката "КИА" в България.
А и все по често по улиците се засичаме със колеги от марката :).
Също така бих искал да Ви поздравя и за наградата "Автомобилна компания на годината" на автомобилното издание Autocar.

Поздрави!
Love is suicide!

Пешо

  • Administrator
  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 965
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2008, 10:04:05 pm »
Здравейте и от мен.
Искам да Ви поздравя с добре дошли.

Винаги сте добре дошли на срещите ни.

Отностно понятието "неоторизирани сервизи", какво точно се има предвид.
Говорим за България или Европа
Искам да кажа, че в редица Европейски градове сервиза на КИА и на Хюндай е един и същ, това значи ли, че
автомобили възползвали се от примерно от услуги като боядисване в такъв сервиз остават без гаранция?

Само сервизите на КИА в страната ли за "оторизирани" за Вас?

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2008, 10:03:05 am »
Здрасти и от мен
НАИСТИНА СМЕЛА ПОСТЪПКА ДА СЕ РЕГИСТРИРАТЕ Г-Н ИВАНЧЕВ...И ПО-СКОРО ДА СЕ ПРЕДСТАВИТЕ...ТОВА ПОНЕ ЗА МЕН ОЗНАЧАВА ЧЕ ИМАТЕ ВОЛЯТА И ЖЕЛАНИЕТО ДА РАБОТИТЕ ЗА КЛИЕНТИТЕ НА МАРКАТА!!!   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo

.....а сега по същество....имаше доста запитвания във форума за мейли и факс-ове на Киа Корея и Киа Словения на които да можем да се оплачем от обслужването в сервиза в София ...... ако ви стиска може да ги споделите с нас...обещавам че и до вас ще има копие.... devil

« Последна редакция: Ноември 19, 2008, 10:04:46 am от Svetko »
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

harry

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2008, 12:16:25 pm »
Здравейте пак,

Относно оторизираните сервизи - списъка е качен на нашия сайт.
Относно мейлите в Корея/Словакия не ги знам наистина, но те така или иначи ни ги връщат на нас - тоест ние сме хората, които трябва и ще ви свършим работа. Вече всички имате моя мейл, така че може да ми пишете при проблем винаги!

Поздрави,

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2008, 01:11:06 pm »
аз изпратих мейл на господата по повод потропването в кормилната кутия.
в момента чакам отговор.
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2008, 01:18:18 pm »
Това 4е Вие трябва да свършите работата...за съжаление ми е ясно...все пак сервизът на киа България е подчинен по някакъв на4ин на Киа Корея или на европейците а това би трябвало да озна4ава 4е подлежи и на контрол от там и всякакви оплаквания от обслужването би трябвало да водят до изправяне на 4ервеното килим4е.....а това да води до познайте....подобряване на обслужването....за да не бъда голословен про4етете ми постовете...ще се ориентирате мнооооого бързо за коя кола става въпрос...имам още няколко впечатления да споделя във форума, но по късно ще стане това
« Последна редакция: Ноември 19, 2008, 03:14:55 pm от Svetko »
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2008, 01:20:41 pm »
аз изпратих мейл на господата по повод потропването в кормилната кутия.
в момента чакам отговор.
На кои господа си пратил мейл?
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2008, 01:54:17 pm »
ivanchev@kia.bg
ilia.petrov@kia.bg

сега чакам за пореден час за диагностика

P.S. сега трябва да се обадя да си запиша час за сервиза :) и пак ще има да си приказвам с Танев ... :-[  и пак ако ми направят диагностика на ходова част и ми обясняват, че нищо нямало nunu   
сигурно пак ще искат да се разхождаме, последния път претупаха нещата - айде по-бързо, айде по-бързо ... защото този път ще ги закарам в Драгалевци да се наслушат по паветата как дрънчи.
Ще взаимствам нещата с първото техническо обслужване, като гледам и ще го направя по-рано от 15000км.
« Последна редакция: Ноември 19, 2008, 03:11:31 pm от smirn0ff »
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #11 -: Ноември 19, 2008, 03:14:23 pm »
кажи ми какво ще диагностицираш и ......... аз ще ти кажа какво ще ти отговорят след диагностиката...хи хи хи
ве4е толкова ги познавам 4е им знам отговор4етата...
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #12 -: Ноември 19, 2008, 03:17:44 pm »
ivanchev@kia.bg
ilia.petrov@kia.bg

сега чакам за пореден час за диагностика

P.S. сега трябва да се обадя да си запиша час за сервиза :) и пак ще има да си приказвам с Танев ... :-[  и пак ако ми направят диагностика на ходова част и ми обясняват, че нищо нямало nunu  
сигурно пак ще искат да се разхождаме, последния път претупаха нещата - айде по-бързо, айде по-бързо ... защото този път ще ги закарам в Драгалевци да се наслушат по паветата как дрънчи.
Ще взаимствам нещата с първото техническо обслужване, като гледам и ще го направя по-рано от 15000км.

Няма да си говориш с Танев...не е на работа..замества го Деян Добрев...ама той е същият философ...
и пак ще ти кажат 4е и няма нищо или понеже не знаят какво и е и съответно не могат да сменят нищо докато не разберат...а това става когато проблема се задълбо4и...
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #13 -: Ноември 19, 2008, 06:21:54 pm »
утре съм в сервиза към 9 - 9:30
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Pro style

  • VAG група
  • Експерт
  • *
  • Публикации: 574
  • Kia Pro_Ceed 1.6 CVVT EX
Re: Връзка с Киа Моторс БГ
« Отговор #14 -: Ноември 19, 2008, 10:28:34 pm »
Здравейте г-н Иванчев,
похвална е вашата регистрация тук и се надявам темите, които са публикувани в сайта, да помогнат на всички притежатели на Киа да решат проблемите си със автомобилите си, естествено със съдействието на КМБГ.
Ако сте прочели внимателно пролемите, които са описани със колите ни, ще ви направи впечатление, че всички те са идентични. Все пак завода производител е един и същ, и настина не би следвало да има разлика в качеството на произвежданите автомобили (което не попречи моят автомобил да дойде със фабрично крив капак), както за България/Румъния, така и за останалите страни в които се предлага Сийд/Про Сийд.
Все пак не е нормално нов автомобил на 1000 км.да има поскърцвания и странни вибраций
във важни възли, като кормилната или спирачната уредба.