Автор Тема: Проблем със светлините на таблото  (Прочетена 2285 пъти)

Erec

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Проблем със светлините на таблото
« -: Декември 29, 2014, 10:24:27 pm »
От известно време притежавам Cerato 2.0 CRDI, хечбек. Купих го малко насила, преди това карах и смених едно Ауди и 2 БМВ-та . Купих я за жената, аз сега карам Хюндай. Cerato-то като цяло е в много добро състояние, но още от купуването му от автокъщата му присветва лампата за ръчната спирачка на таблото. Някой знае ли дали това не е признак за "накладки" или като всяка "корейка", все нещо трябва да си присветва. Иначе мнението ми за КИА е по-скоро положително - заслужава си за цената на която се предлага. Обслужих го - ремък, ролки, водна помпа и масло за около 440 лв., разбира се с 25 процента търговска отстъпка и без труд. Твърдят, че били здрави, ама да ви кажа мен Хюндай ми харесва повече. Карам Елантра и съм много доволен - здраве, вози меко, не се чупи. Чератото малко дървено вози и бумти като празен варел.
Гънките на мозъка по принцип са невидими, но когато липсват си личи...

rockton

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 123
Re: Проблем със светлините на таблото
« Отговор #1 -: Януари 02, 2015, 01:37:41 pm »
лампата за ръчната спирачка на таблото. Някой знае ли дали това не е признак за "накладки"
 или като всяка "корейка", все нещо трябва да си присветва.
Накладки, или ниско ниво на спирачна течност.
Не си прав че по корейките все нещо присветва...-всичко в изправност ли е нищо не присветва ;D
все пак допреди Известни години двете марки спазваха "майчините" технологии,!
Или, KIA=Mazda , HYUNDAI=Mitsubishi....та затова са здрави!
За съжаление от известно време и двете марки започнаха да ползват тяхни си разработки и електронни контролери швабските свин@ от бош и сим@нс ....и осраха всичко :) демек....влошиха тотално качеството!
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт!  0896 633459 /autoelectronic/