Автор Тема: Има ли човек във форума със Cee`d на над 5000км. и още да не е имал проблеми?  (Прочетена 4506 пъти)

Slumk

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 307
Първо да кажа, че имам предвид гаранционни проблеми, а не катастрофи и т.н. Стана ми интересно, защото като гледам всички все се оплакваме от нещо. Темата не е много рекламираща Cee`d-а, ама нали целта е да сме убективни все пак. Който не е имал някакви проблеми нека се запише с едно "Аз" поне.
Skype: Slumky

Иван

  • Administrator
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
Ами според мен имах проблем и то голям, а според сервиза проблем е нямало.. Та къде да се броя ? :o

dani

  • Administrator
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • i30 rider
Има, аз даже познавам 2ма  crazy
опс, ако не се брои тропането на Аирбага ("Ово е стадандарт")  rofl
Love is suicide!

mitkopitko

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 263
Да не казвам голяма дума ама аз вече си я помислих така че нека си я кажа... Моя е на 5060км и до момента съм нямал гаранционен извън гараницонен или друг дефект. Споменавам го само за да не създаваме лошо име на модела не за да се хваля  :-* (по този начин се опитвам да умилостивя съдбата за в бъдеще  crazy )

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
аз също съм на 26 400 и освен един сменен амортисъор и подмяна на CD-то друго нямам.забравих присветването на таблото,което оправиха.CD-то смениха по тяхна инициатива.заден амортисъор беше омаслен но си държеше.съвсем случайно го видях при смяна на гумите.
« Последна редакция: Октомври 24, 2008, 11:16:43 pm от bongo »

TATI

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 499
Ми,
нашата киа е вече на 13к км и една година и няма никакви проблеми или пък забележки. Вчера правих един преход София - Русе - София и не очаквах да се справи добре колата. Но за моя радост се справи отлично. За информация, аз не я карам колата. Кара я жена ми и вчерашния пробек ми беше сефте на дълъг път с киа-та. Единствения й минус е липсата на 5-та скорост, че с 4 малко се зори
Hi-Ace 1979, 2.2 D, manual
Corolla Sedan 1998, 1.6i, automatic Terra
Avensis Wagon 2005, 2.0, D-4D, manual Sol
Kia Cee'd 2007, 1.6 CVVT EX, automatic
Seat Ibiza 2007, 1.2, manual

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
аз принципно нямам проблеми, на приблизително 11300км съм, освен почукването във волана, но нещо напоследък немога да го усетя  %) и започвам да се озадачавам
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

a26

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 68
Аз нямах - допреди 250 км. - т.е. безпроблемни 14500. Обаче сега е на трупчета - нещо съединителя... Надявам се да се окаже баламски проблем (да изпуска някое маркуче примерно), че иначе...

StarSign

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 125
моята е на 27к и нямам абсолютно никакви проблеми! Това е съвсем сериозно! Не знам за какво тропане отзад и по кормилната уредба се говори, но моята ги няма тия неща! познам да не казвам голяма дума, ама поне 40 собственика на cee'd, pro_cee'd и cee'd sw и повече от 80% от тях са над 5000 км! досега имаше само един, който имаше някъкви проблеми, но после според собственика се оправиха  ok

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
за тропането отзад и аз не съм го усещал, иначе това във волана ще го борят на 15000км в сервиза
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

pro_

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 114
  • 2.0 CRDi
Аз съм на 14500 км, от Април я карам и не съм имал никакви проблеми до момента. Скоро ще ходя на преглед като направя 15к.

bob2000

  • Новак
  • *
  • Публикации: 19
  • Kia see'd SW 2.0 16V CRDi EX