Автор Тема: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed  (Прочетена 3776 пъти)

allure

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте!Нова съм във форума и след като поразгледах веднага се шокирах от новината, че са зачестили кражбите на КИА. След като с мъжа ми се разделихме преди няколко месеца със старата ни Хонда CRV (3 пъти стана обект на вандализъм в доста цивилизован софийски квартал), решихме да вземем КИА Просийд за мен и детето. Мъжът ми си кара служебна Тойота. Поръчахме колата в началото на ноември и по договор трябва да чакаме до 150 дни. Настроили сме се да чакаме, но все пак ще се радвам ако има някой, който може да даде светлина в тунела вижда ли се скоро края на чакането...:-)

rmk

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1316
  • KIA Sportage III - D4HA
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #1 -: Януари 13, 2015, 10:29:09 am »
Здравей и добре дошла!
Не бързай да се шокираш, тъй като за момента (май) повечето откраднати коли са модел спортидж (тоест крадците май не налитат на сиид).
Колкото до чакането най-точно според мен могат да ти кажат от КИА кога ще ти дойде колата (разбира се ако искат).

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #2 -: Януари 13, 2015, 10:32:18 am »
Чакането едва ли ще е голямо,впредвид,че завода работи нормално.
Кражбите,относителна работа

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #3 -: Януари 13, 2015, 05:45:29 pm »
Споделете кой дилър продаде колата?

Pro style

  • VAG група
  • Експерт
  • *
  • Публикации: 574
  • Kia Pro_Ceed 1.6 CVVT EX
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #4 -: Януари 13, 2015, 07:37:57 pm »
Моята (стария модел), дойде за 35 дни, което си бе рекорд за КМБГ, но все пак проблемите с доставките са за колите идващи от Корея. Да се надяваме, че твоята скоро ще е при теб и ще и се радвате със семейство ти yahoo

kraimirr

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #5 -: Август 22, 2016, 10:57:02 pm »
Аз да събудя малко темата.
Поръчахме 2 CEED SW в края на европейското, дилъра ни каза, че ако ги поръчаме до края на европейското ще дойдат края на Август началото на Септември. Договора наистина го подписахме в края на европейското ама заради неразбории при нас малко се забавихме с плащането 3 дни след указаното. В договора за поръчка пише че срока е 4 месеца . Реално колко време ще чакаме някой може ли да отговори.
ПП Днес дилъра ни каза че ги произвеждат.

Tenkojj

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #6 -: Август 22, 2016, 11:57:46 pm »
Здравей колега.Аз поръчах същата към 6-7 юли и ми дойде на 2 август, но всичко е много относително. Бях поръчал един цвят, който се оказа,че може да се забави незнайно колко време. Предложиха ми с друг цвят на 1 август със същите екстри (LX) без доплащане при което се съгласих и колата на другият ден беше при дилъра. N1 се забави 10 раб. дни и вече си я карам. 1,6 CRDI е и не съм вярвал, че може да върви толкова. Радвам се,че не взех рио, за която влязох в магазина. Не мисля,че твоята поръчка ще се забави 4 месеца.

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #7 -: Август 23, 2016, 02:13:00 am »
3 месеца е нормалния срок, ако ще я произвеждат тепърва. ако си взел нещо по-стандартно, без да си добавя ти екстри към модификацията и е някой от по-разпространените цветове, трябва да ти кажат от КИА кога им идва следващия автовоз със Сийдове :)
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

kraimirr

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #8 -: Август 23, 2016, 09:54:53 pm »
Колите са атоматици и за двете цвета Бяла перла, както дойдат ще ги регистрират като n1 и ще им сложат навигация с камера за  задната .  Въпроса е че споменаха че ще са тук края на август началото на септември а май ще се окаже друго. Дано по бързо идват че вече нямам търпение а каруците който караме в момента са отврат


Sent from my iPhone using Tapatalk

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #9 -: Август 24, 2016, 01:55:32 pm »
бялата перла е страхотен цвят, Оптимата ми беше такъв и изглежда страхотно.   ok
дано да пристигнат по-бързо, ако прецениш, че не е много нахално можеш да звънкаш от време на време на дилъра да ти казва как се движи поръчката ти :)
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

kraimirr

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #10 -: Септември 10, 2016, 09:36:28 pm »
Чувствам се като в казармата чакане, чакане и колкото наближава времето за доставка същото по-бавно минава.
А иначе колите ще се произвеждат в Словения, но все още не са пуснати в производство  :o :(

kraimirr

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
Re: Колко време чакахте да дойде новата ви Kia Pro-ceed
« Отговор #11 -: Октомври 20, 2016, 08:29:39 am »
Автомобилите са влезли в производство. Сега колко се чака до реалното взимане на автомбила


Sent from my iPhone using Tapatalk