Автор Тема: Въпрос за темпомат?  (Прочетена 3964 пъти)

ceeder 2.0

  • Почетен член
  • Обичам да пиша ;)
  • *****
  • Публикации: 81
Въпрос за темпомат?
« -: Ноември 26, 2008, 11:46:09 am »
Колеги да питам, дали знаете да се предлага в БГ и колко би струвало да ми сложат едно темпоматче. Аз исках още като вземах колата заводско но беше вече поръчана и неможех аз да си избирам екстрите :<

Искам пак да е като заводския и да е правен от сервиза на Киа, за да няма проблеми по гаранция и прочее.

Мерси предварително.

Mihailov

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 293
  • KIA Pro_Cee'd 1.6 CRDi EX .. VW Golf 3
Re: Въпрос за темпомат?
« Отговор #1 -: Ноември 26, 2008, 12:15:20 pm »
Ами аз се съмнявам да ти го монтират като заводския, защото при заводските коли с темпомат волана е съвсем различен от тези без. Демек трябва да ти сменят и волана или да го отворят и да му слагат нови пластмаси и пренасочват токовете за бутоните му .... ама там има и Airbag .... Виж ако му изведат другаде бутоните ... Дано да може де  ;D
Guns don't kill people ... people kill people ...

ceeder 2.0

  • Почетен член
  • Обичам да пиша ;)
  • *****
  • Публикации: 81
Re: Въпрос за темпомат?
« Отговор #2 -: Ноември 26, 2008, 12:52:14 pm »
Да бе, знам, че трябва да се отваря и волана и да се сменят бутони, но се надявам да може. Сигурно и ще струва майка си ибаща си обаче. :<

Mihailov

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 293
  • KIA Pro_Cee'd 1.6 CRDi EX .. VW Golf 3
Re: Въпрос за темпомат?
« Отговор #3 -: Ноември 26, 2008, 01:02:38 pm »
В такъв случай най-добре отиди в салона и питай там. Те най-добре ще могат да те ориентират. Надали някой тук е слагал темпомат на КИА-та си :)
Обаче си спомням друго ... когато аз ходих преди 3 седмици да поръчвам, пича в салона се опитваше да ме убеди да си взема кола от наличните, които са си стриктно с екстрите по пакетите, демек нямат темпомат. Аз обаче исках темпомата и някои други неща дето ги нямаше в ЕХ го питах може ли да взема такава и да го сложим допълнително тук. Мисля че той тогава още ми обясни, че не става и за това сега чакам търпеливо машината от аватара ми  yahoo .... а тя ще е 1:1

Успех  ;D
Guns don't kill people ... people kill people ...

ceeder 2.0

  • Почетен член
  • Обичам да пиша ;)
  • *****
  • Публикации: 81
Re: Въпрос за темпомат?
« Отговор #4 -: Ноември 26, 2008, 01:12:14 pm »
Сега видях, че във форума има тема по въпроса със снимки и опътване. http://kia-bg.com/smf/index.php?topic=352.0

Това всичкото могат ли да ми го направят в сервиза и срещу какви пари..?

ceeder 2.0

  • Почетен член
  • Обичам да пиша ;)
  • *****
  • Публикации: 81
Re: Въпрос за темпомат?
« Отговор #5 -: Ноември 26, 2008, 01:13:15 pm »
В такъв случай най-добре отиди в салона и питай там. Те най-добре ще могат да те ориентират. Надали някой тук е слагал темпомат на КИА-та си :)
Обаче си спомням друго ... когато аз ходих преди 3 седмици да поръчвам, пича в салона се опитваше да ме убеди да си взема кола от наличните, които са си стриктно с екстрите по пакетите, демек нямат темпомат. Аз обаче исках темпомата и някои други неща дето ги нямаше в ЕХ го питах може ли да взема такава и да го сложим допълнително тук. Мисля че той тогава още ми обясни, че не става и за това сега чакам търпеливо машината от аватара ми  yahoo .... а тя ще е 1:1

Успех  ;D

Изглежда си супер!  ;D

Mihailov

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 293
  • KIA Pro_Cee'd 1.6 CRDi EX .. VW Golf 3
Re: Въпрос за темпомат?
« Отговор #6 -: Ноември 26, 2008, 01:34:28 pm »
Тя темата я има, но и там темпомата не се слага като фабричния. При този вариант бутоните се извеждат в ляво от волана и той не се закача и съм сигурен, че това не се прави в сервиза и следователно ще те отпишат от гаранцията. Но пак казвам че е най-добре да се говори директно със салона.

ПС: Е изглежда си супер ама не е от наличните заради многото ми претенции и сега чакам 3 месеца, като са минали само 3 седмици и вече ми идва да се прострелям ебаси  crazy
Guns don't kill people ... people kill people ...

ceeder 2.0

  • Почетен член
  • Обичам да пиша ;)
  • *****
  • Публикации: 81
Re: Въпрос за темпомат?
« Отговор #7 -: Ноември 26, 2008, 02:38:03 pm »
Чакането убива знам... нищо ще дойде, здраве да е!