Автор Тема: Колега се нуждае от помощ  (Прочетена 2910 пъти)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Колега се нуждае от помощ
« -: Октомври 18, 2008, 12:23:45 am »
И понеже тук се чете най-много,оля за съдействие ако някой знае нещо по въпроса за трагедията на колегата от ФВ клуба:

Пловдив. 16.10.2008г. Около 20,30ч-21,00ч на дясния завой от бившия булевард Лиляна Димитрова  към хотел SPS, майка ми е пресичала и я връхлита превозно средство. Блъска я и си продължава. Майка ми е в критично състояние в болница - не искам да обяснявам с подробности. Задвижено е производство срещу неизвестен извършител. 

Моята молба е, ако някой знае нещо за неизвестния за сега шофьор, моля да съдейства. Този, с чиито сведения се добера до беглеца, ще бъде възнаграден доволно! 

телефона му е 0898 253030
« Последна редакция: Януари 15, 2009, 12:05:01 am от Петър »

ceeder 2.0

  • Почетен член
  • Обичам да пиша ;)
  • *****
  • Публикации: 81
Re: Колега се нуждае от помощ
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2008, 11:41:38 pm »
Живял съм в Плд., и познавам доста хора там, ако чуя нещо, веднага ще споделя. Малко е вероятноста, но все пак. Стискам палци всичко да е наред!
А за глупакът, който е извършил това, ясно е, че хубава дума не може да се каже, всичко се връща на този свят.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Колега се нуждае от помощ
« Отговор #2 -: Декември 13, 2008, 09:20:58 am »
Цитат на: blagoykata
След близо 2 месеца в болница вече си е у дома.
 Сега я водя на процедури на главата, заради черепно-мозъчната травма. Лекарствата й са над 200 лв на месец, а са й предписани за 5 месеца, но като че ли трябва да съм благодарен, че ще се размине само с това. Имах проблем с медикамента Милгама - в Пловдив го нямало и в складовете, но все пак го намерих. Не искам да споменавам разходите по доктори (заради пустите му "пътеки"), адвокати, ..., разходките при дознатели, прокуратура, ОДП ..., а в същото време съм и на работа.
За разследването нищо не мога да кажа, но е към края си, официално. Аз и моите братя никога няма да спрем да (го/я търсим със свои средства) се надяваме, че извършителя ще бъде открит и "възнаграден"!
След Нова година се налага пак влизане в болница, лечение и прочее ...
Вероятно след това ще е добре да се иде на някакъв санаториум или както му е там наименованието. Сигурно и там ще има спънки, но ако срещна гредата пак ще моля за помощ!

За мен и моето семейство най-важното е майка ми да се възстанови максимално близо до 100-те процента.


БЛАГОДАРЯ ВИ!

П.С.
днес имам рожден ден - пийте по едно малко за мое здраве!