Автор Тема: проблем с киа спортидж  (Прочетена 24594 пъти)

dani

  • Administrator
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • i30 rider
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #15 -: Декември 09, 2008, 12:57:07 pm »
ДОБРЕ ДЕ КАТО СИ ТАКЪВ СПЕЦ ПО КОЛИТЕ ПОМОГНИ МУ  devil КАЖИ КАКЪВ МУ Е ПРОБЛЕМА И ГО ОПРАВИ
Love is suicide!

Pro style

  • VAG група
  • Експерт
  • *
  • Публикации: 574
  • Kia Pro_Ceed 1.6 CVVT EX
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #16 -: Декември 09, 2008, 01:09:50 pm »
Хубаво е да замериш дебита на помпата, като е препоръчително да почистиш резервоара и да огледаш тръбопроводите. По този начин ще знаеш, че нямаш проблем със горивото и дебита към двигателя, така ще се търсиш проблема към двигателния отсек, в датчици, вакуми (ако има такива ги огледай да няма скъсани или откачени). По ел.инсталацията като чета виждам, че всичко си сменил. Как ти е съединителя, пишеш, че в ниските придръпва, възможно е да буксува, провери го и него.

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #17 -: Декември 09, 2008, 01:20:39 pm »
ДОБРЕ ДЕ КАТО СИ ТАКЪВ СПЕЦ ПО КОЛИТЕ ПОМОГНИ МУ  devil КАЖИ КАКЪВ МУ Е ПРОБЛЕМА И ГО ОПРАВИ

Не съм спец по колите а по-важното е 4е и не искам да съм такъв!!!!!!!!!
Недей да ми се ежиш на мен...прави го на сервиза
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

dani

  • Administrator
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • i30 rider
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #18 -: Декември 09, 2008, 01:26:33 pm »
ДОБРЕ ДЕ КАТО СИ ТАКЪВ СПЕЦ ПО КОЛИТЕ ПОМОГНИ МУ  devil КАЖИ КАКЪВ МУ Е ПРОБЛЕМА И ГО ОПРАВИ

Не съм спец по колите а по-важното е 4е и не искам да съм такъв!!!!!!!!!
Недей да ми се ежиш на мен...прави го на сервиза
Сам беше казал, че си знаеш правата. Защо не направиш така и отидеш в друг сервиз и от там да ти напишат всички проблеми по колата и да ти ги опишат и да кажат колко ще струват. След това го прати официално до КИА България и ги питай какво ще направят по въпроса и да ти отговорят на всичките ти проблеми, и ако не те задоволят отговорите жалвай се в една комисия която трябва да защитава потребителите или направо ги съди.
И не ти се ежа най малко, просто темата е за друго, а ти намесваш твойте проблеми в тази тема. Който може да помогне си е дал своите предпоставки за събитията.
А за теб си има специална тема, дори сам се похвали че си се свързал с главния приемчик и сте се разбрали.
Край.

Всичко извън темата ще се трие  >:(
Love is suicide!

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #19 -: Декември 09, 2008, 02:29:48 pm »
СЕЧ :)

Cee`d_sh

  • Кандидат Майстор
  • Разбирач ;)
  • *
  • Публикации: 323
  • Малко тунинг ,,,,,,,,,,,,,,,
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #20 -: Декември 10, 2008, 10:29:17 am »
Мом4ета не смятате ли 4е вси4ко това е работа на серявиза на Киа Моторс...4овека я е карал и едно голямо нищо му се е слу4ило...продължават с издънките...

кабелите ако не са за автомобила ще го боли глава,,,,,,,,,,,аз имах подобен случай с една шума,,,,,,,сложил кабели от деу нубира ииииии,,,,,,,проблеми

vesko6

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #21 -: Декември 11, 2008, 02:03:03 pm »
Съединителя е добре-небуксува. Бобините съм ги купил от киа-моторс.

ninja_1

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 57
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #22 -: Декември 14, 2008, 12:55:05 am »
А "ЧЕК" нещо да свети?

vesko6

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #23 -: Декември 15, 2008, 09:13:50 pm »
Не "чек" несвети. На 18-ти имам час за киа-моторс, ще видя какво ще стане там.

ninja_1

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 57
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #24 -: Декември 20, 2008, 07:25:34 pm »
И?Кво стана?

vesko6

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #25 -: Декември 21, 2008, 01:04:49 am »
Карах джипката в киа моторс и нищо. Държаха я два часа в халето за да ми кажат, че може да е дюза или клапан. Ако е клапан трябвало да се отваря главата, а те нямали с какво да проверят дюзите как работят и какво количество гориво подават. Пратиха да си търся някъде друг сервиз. Можеше поне компресията да замерят примерно да видят дали е клапан ама уви. Взеха ми 55лв за диагностика ама на какво като не казаха нищо сигурно.То човек и без апаратура може да се сети че е дюза или клапан. Явно този официален сервиз се занимава само със смяна на масла, филтри и накладки като обикновена гумаджииница.До там им стигат силите просто ужас.

ninja_1

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 57
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #26 -: Декември 22, 2008, 01:09:22 am »
Колега,откъде си?

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #27 -: Декември 22, 2008, 12:34:53 pm »
ДОБРЕ ДЕ КАТО СИ ТАКЪВ СПЕЦ ПО КОЛИТЕ ПОМОГНИ МУ  devil КАЖИ КАКЪВ МУ Е ПРОБЛЕМА И ГО ОПРАВИ



Не съм спец по колите а по-важното е 4е и не искам да съм такъв!!!!!!!!!
Недей да ми се ежиш на мен...прави го на сервиза
Сам беше казал, че си знаеш правата. Защо не направиш така и отидеш в друг сервиз и от там да ти напишат всички проблеми по колата и да ти ги опишат и да кажат колко ще струват. След това го прати официално до КИА България и ги питай какво ще направят по въпроса и да ти отговорят на всичките ти проблеми, и ако не те задоволят отговорите жалвай се в една комисия която трябва да защитава потребителите или направо ги съди.
И не ти се ежа най малко, просто темата е за друго, а ти намесваш твойте проблеми в тази тема. Който може да помогне си е дал своите предпоставки за събитията.
А за теб си има специална тема, дори сам се похвали че си се свързал с главния приемчик и сте се разбрали.
Край.

Всичко извън темата ще се трие  >:(

Гледай мааааалко по-глобално на нещата...

Карах джипката в киа моторс и нищо. Държаха я два часа в халето за да ми кажат, че може да е дюза или клапан. Ако е клапан трябвало да се отваря главата, а те нямали с какво да проверят дюзите как работят и какво количество гориво подават. Пратиха да си търся някъде друг сервиз. Можеше поне компресията да замерят примерно да видят дали е клапан ама уви. Взеха ми 55лв за диагностика ама на какво като не казаха нищо сигурно.То човек и без апаратура може да се сети че е дюза или клапан. Явно този официален сервиз се занимава само със смяна на масла, филтри и накладки като обикновена гумаджииница.До там им стигат силите просто ужас.

Ето за това ти говоря...ама ти явно не вдяваш....ами само СЕЧ...СЕЧ...СЕЧ ....до толкова ли ви стига на админите....
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #28 -: Декември 22, 2008, 02:51:56 pm »
Светко,разбирам недоволството ти,ама вече преля леко чашата 8-)

Имаш седмичен модул 8-)

Немое се базикаш с администрацията devil

Честито
« Последна редакция: Декември 22, 2008, 02:54:12 pm от lilostich »

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: проблем с киа спортидж
« Отговор #29 -: Декември 23, 2008, 12:32:48 pm »
.......и вас като енергото...
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!