Автор Тема: към колегите с нафтови печки :)  (Прочетена 12829 пъти)

Dino Kirov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 32
Re: към колегите с нафтови печки :)
« Отговор #30 -: Май 26, 2009, 10:45:37 pm »
Аз повече никога няма да заредя на ОМВ. И да ви предупредя и вас. Оттогава зареждам само на една друга бенз.станция,да я наречем Х,за да не излезе като реклама.
Та преди няколко години заредих на Партнера от тоя тъп алпийски дизел(преди това пак бях зареждал поне 5-6 резервоара от ОМВ,само че обикновен дизел)и на супер смразяващите -21градуса(в Чепеларе,не помня точно коя година) горивото замръзна тотално,направи ми на гъз ГНП-то,резервоара беше пълен с парафин. Да не говорим колко пари отидоха тогава... ОМВ естествено се разминаха,защото не пазех бележката. Да им е*а тъпия „Алпийски“ „дизел“.
Вече няколко години зареждам от Х и съм пределно доволен. Имат 1 единствен дизел,но явно наистина е дизел. ТОчно той малко се проваля на тестовете от офф-роуд форума,но нито на мен,нито на някой познат е правил проблеми. Знам още една бенз.станция (около Чепеларе е тя). Та там слагат и добавка в дизела,защото с него зареждат зимата камьоните и рат-траците дето обработват пистите не Мечи Чал, и освен че не замръзва ами и сваля разхода. Така че дори шефа на ОМВ за България да дойде и да изпие пред мен супер смотания им дизел пак няма да си го сипя.
« Последна редакция: Май 26, 2009, 11:23:55 pm от Dino Kirov »

Dino Kirov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 32
Re: към колегите с нафтови печки :)
« Отговор #31 -: Май 26, 2009, 10:56:55 pm »
Да не говорим,че тогава ми се обади някъв „шеф“ и ми вика: „Ми то зимния ни дизел е до -15“
Да ви §№@€%@№§$(№@§$№$№%@*(§№(*$§€!@)(!@* .

Та Х и тази до Чепеларе аз съм ги признал и всеки,който е сипал там ми е благодарил после. Нямам думи просто. Големо животно е тва маркетинга.


Edit: Този Стефан от видеото го познавам от форума(офф-роуд бг). Aз съм член на офф-роуд клуба и знам,че той не лъже,но пак ви казвам,че ако искате дори само 1 веднъж да ви се случи случката си сипвайте ОМВ. Аз също само това слагах,но от тогава никога вече. Явно е,че това не е реклама,защото не съм споменал никакви фирми...
Та Стефан много лесно се пали(както се вижда) и не трае някакви като този дето седеше най-отляво. Вярвам на Стефан,но никога повече не бих налял ШИТ дизел,ааа Алпин де. И това не е само мое мнение. Познавам доста хора(включително тези с които бях на Чепеларе в годината,когато ми замръзна хипер-мощния „дизел“) и те много от тях също не са доволни. Има и такива които са,но те определено са по-малко.
« Последна редакция: Май 26, 2009, 11:21:55 pm от Dino Kirov »

Пешо

  • Administrator
  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 965
Re: към колегите с нафтови печки :)
« Отговор #32 -: Май 27, 2009, 11:59:38 am »
Името на Х пак ли е с три букви :)

Dino Kirov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 32
Re: към колегите с нафтови печки :)
« Отговор #33 -: Август 12, 2009, 07:45:21 pm »
Името на Х пак ли е с три букви :)

Не,ако много настояваш->ЛС.