Автор Тема: Киа Соренто 2.5crdi 2003 Дисплей климатроник  (Прочетена 2730 пъти)

iipetrov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Киа Соренто 2.5crdi 2003 Дисплей климатроник
« -: Октомври 21, 2016, 12:47:50 pm »
Здравйте колеги,
от една седмица съм собственик на въпросният звяр и оставам само с добри впечатления страхотен автомобил  8-) 8-) и ми изникват  няколко върпоса. Дисплеят на климатроника от време на време решава да полудее и започва да мига изписва всички цифри сменя ги, но настройките не се променят което ме навежда на мисалта, че има проблем само с диплейчето. Някакви идеи какво може да бъде, дали си е от дисплея или някъде няма добър контакт? Другото ми питане е свързано с дисплея горе между двата сенника при лампите. Тъй като не измерва разхода и не показва колко км могат да се минат с определено количество гориво, може ли да се сложи такъв, който да показва всичко и съответно колко би ми струвало това удоволствие? krivogled
Благодаря Ви предварително!

kolev703

  • Новак
  • *
  • Публикации: 22
Re: Киа Соренто 2.5crdi 2003 Дисплей климатроник
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2016, 04:59:58 pm »
Колега и моята правеше същото, след сваляне на дисплея и намесваме на букса та нещата се оправиха.

iipetrov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Киа Соренто 2.5crdi 2003 Дисплей климатроник
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2016, 11:04:53 pm »
Супер много благодаря за информацията още утре ще го наглася :) И само да пита твоята с ръчни скорости ли е тъй като при превключване м/у първите 3 има странни звуци и то все различни при различните предавки, дали е нещо нормално за сорентото или да се притесня krivogled

kolev703

  • Новак
  • *
  • Публикации: 22
Re: Киа Соренто 2.5crdi 2003 Дисплей климатроник
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2016, 03:45:20 pm »
Какви са тези звучи, на какво ги опреличаваш, на хлопане, чукане или нещо друго.

iipetrov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Киа Соренто 2.5crdi 2003 Дисплей климатроник
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2016, 11:27:55 pm »
Когато включвам на 1ва е чаткане
На 2ра влиза трудно с чакане
3та се чува все едно не съм уцелил предавката но се чува само по време на приключването от 0 към 3 лоста си влиза на 3та и после няма ядове. Интересното е че не го прави всеки път.

Atanasmixailov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 5
Re: Киа Соренто 2.5crdi 2003 Дисплей климатроник
« Отговор #5 -: Декември 13, 2016, 10:01:47 pm »
скоростната кутия е за смяна и аз имах такьв проблем и смених цялата кутия