Модели автомобили > Carnival

Киа Карнивал 2006- демонтаж на последни 2 седалки

(1/1)

hirohito:
Здравейте,
Преди една седмица си купих Карнивал. Никога не съм имал Киа, но ми трябва голяма кола и честно казано по-голяма в този клас не намерих. Засега съм доста доволен, но открих много дразнещ проблем- не мога да демонтирам последните две седалки. Как ли не ги мъчих. По инструкция, по нашенски- не става. С предния собственик ги мъчихме и пак не може. Той, човекът, само ги е махал и ги слагал негов приятел, та явно онзи ги е сложил зле и сега нямат махане.
Има ли някой идея:
1. Какво да направя сам, за да ги махна?
2. Къде да отида- сервиз, магазин или каквото и да е, за да ми помогнат да ги махнем. Но очевидно помагащият ще трябва да знае какво прави.
Дано някой от вас да знае, че аз очевидно сам не мога да се справя?

wolf_882:
Отваряш багажника , между пода и седалките на всяка една има едно малко черно коланче дълго към 10 см , дърпаш и вдигаш нагоре, като ги слагаш после , натискаш по силно щракне механизма и си готов  bye

lubo:
Успя ли да махнеш седалките !?!?

georgioiv:
Ако са неправилно сложени има малко проблем при махането. Познава се - ако се движи напред - назад нормално, значи са добре сложени. Ако не се движи или се движи трудно - значи е сложена зле и трябва малко сила и ум за да се разкачи :)

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия