Модели автомобили > Carnival

много харчи помогнете

<< < (2/3) > >>

v.gigov:
Благодаря колега.

justalittlesign:
Грамотното писане е уважение към всички останали във форума ! И  не стига, че сте неграмотен , а сте и нахален !
Модераторите  трябва да  блокират такива като Вас !

wolf_882:
Киата харчи на нормално каране извън града ако гнп и дюзи са в ред 6.5 до 7 с 110/130 , градско зависи от трафика че тоя икарус тръгни спри му е теждо 12/14 , качваш на читава диагностика при майстор де разбира и искаш 2 неща, да ти замери килограмите на въздух спрямо дебитомера , дали са в нормите, и на загрял мотор да ти провери количество обратна нафта, не трябва да е повече от 12 милиграма на загрял мотор на минута, ако това е в ред вече да се види зацепване на ангренажа, ГНП то попринцип има стрелка за зацепване , но това не играе роля как ще се зацепи че е коман реал  въпроса е да се види колянов вал спрямо двата вала дали всичко си отговаря на белези  bye

georgioiv:
Моята и тя харчи толкова. Никакви други проблеми, върви, пали, чудесна, но в града 12, извънграда със зор 9,5 - 10.  Автомат 2007 година 2,9 CRDI. Единствено при запалване изпушва веднъж и това е, предполагам оня дървения клапан EGR.  Имах грешка в началото като я взех, после купих спрейове за почистване, чистих, чистих и изгасна грешката. Карам я с високия разход и се кефя :) Като дойде време за ремъци ще чистя EGR-a физически и ще видим как ще е натам.

georgioiv:
Аз моята вече знам защо е харчила толкова. От днес съм с автомат за ремонт, приплъзвал е и буксувал, вчера взе да буксува на всички предавки и я записах за края на месеца за "пълна промяна". Ще засека после разхода и ще кажа, но съм сигурен че от това на дълго не ми е сваляла разход...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия