Автор Тема: sportage 2009  (Прочетена 14776 пъти)

Dino Kirov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 32
Re: sportage 2009
« Отговор #15 -: Юли 09, 2009, 01:26:40 am »
Здравей те,
Отскоро съм собственик на КИА SPORTAGE 2 l бензин 4x4. Колата е чисто нова и имам няколко въпроси.
Има ржим 4х4 лок и незнам кога да го полэвам и има ли значение при каква скорост се включва? Благода ря ви предварително.

От целия ти въпрос разбрах, че голям боклук си си купил! Честито!

Ба*ти коменатара колега. Обоснови се. Защо мислиш така? Новият Спортидж си е една много добра машина. А и се произвежда в завода,в който се произвежда и твоята кола,така че ако Спортиджа боклук,то и Сийда ти също е такъв. Явно това призвание „Разбирач“ под ника ти е съвсем правилно написано.

Точно така колега "Разбирач" съм и понеже съм разбирач за това ти казвам, че и Сийда и Спортиджа са големи боклуци. Но както виждаш там пише и още че съм "Щял да си купува Алфа" нали така! Значи сам разбираш за какво става въпрос става въпрос за престиж и за слава. А освен това виш какъв ми е аватара и подписа няма нищо общо с Киа. Написъл съм само какъв Сийд карам нищо повече!

Ако говорим за престиж на марки мога да изпиша хиляди страници с всичките им плюсове и минуси,но не ми се влиза в излишни спорове. Още повече в форума. :) За мен марка с престиж и история е Пежо,Ситроен,Мерцедес и тн. Няма занчени,темата е друга... И пак не разбрах защо са боклуци,ама айде. :) :) :) А подписа ти е свързан само и единствено с Кия. :-* Аватара-не,но подписа да.

vladi

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
Re: sportage 2009
« Отговор #16 -: Юли 09, 2009, 02:08:42 pm »
и така тъй като аз пуснах темата искам да добавя нещо.
Кия-та стана на 45000 км и все още си смуче бензин много. Събрах вече всички хавлии, раници, топки от ОМВ-то.
като цяло нямам проблеми освен това че на 30 000 км и смениха помпата на съеденителя защото педала ми потъна. Не искам да влизам в подробности но Кия София бяха толкова отзивчиви, че сега моя крак няма да стъпи повече при тях за каквото и да е било. Оставиха ме на пътя като ... Тъй като колата е купена от Италия аз се обадих там и от Италия ми предложиха да пратят кола за да откара моята за поправка в Италия. А от София ми казаха да изчакам 30 дни. Нормално лие това според вас? В краина сметка си платих за да ми поправят гаранционната кола.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: sportage 2009
« Отговор #17 -: Юли 09, 2009, 02:16:10 pm »
ами не е.Аз лично ,бих я пратил в италия  8-)
За сервиза в София има писано по-нагоре,ако беше прочел,щеше да се усетиш да отидеш,примерно в пазарджик music

kometa3

  • Новак
  • *
  • Публикации: 27
  • Кеф цена нема!
Re: sportage 2009
« Отговор #18 -: Юли 10, 2009, 04:01:37 pm »
   И все пак колеги KIA Sportage стана притежател на американската премия "Идеален автомобил-2009" в класа на компактнитеSUV. ;D

esso

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: sportage 2009
« Отговор #19 -: Януари 09, 2012, 07:48:27 pm »
Колеги и аз смятам да си купя sportage 2 но имам въпрос когато пробуксуват предните колела примерно в сняг или кал мощността се разпределя между 2 та моста но всички колела ли въртят или на принципа на отворения диф което няма сцепление. Има ли EDL

miniraniq

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: sportage 2009
« Отговор #20 -: Юли 10, 2018, 07:53:50 am »
Здравейте, колеги. От вчера имам Kia - Sportage II - 2.0i 16V (141 Hp) и въпроса ми е има ли някой ръководсто на БГ за този модел, че не можах да намеря?