Автор Тема: Проблем автоматични огледала Соренто 2015 2.2CRDI  (Прочетена 1402 пъти)

Sweps

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Здравейте,

Напоследък забелязвам следното нещо. Принципно когаот се приближа с безконтактният ключ огледалата би трябвало да се отровят нормално без да се отключи колата. Ако обаче колата не съм я карал скоро ( цяла нощ) след като се приближа до вратата на шофьора се отваря само огледало от към седалката до него. Т.е. дясното , а лявото остава свито. Чак като отключа колата 3-4 секунди по-късно огледалото се отваря ( или след като запаля колата ) . В същото време ми направи впечатление,че самото огледало се отваря повече време от другото. Ако колата съм я карал може и да не се случи това ( с копчетата се отварят и затварят без проблем ). Също така когато ключа не е в колата преди издаваше пищящт сигнал ( когато е запалена ). Сега просто си седи знак,че ключа не е в колата и не пищи нищо...

Моля да споделите мнения. След като се обадих в сервиза и ги попитах дали това е гаранционно, едва ли не ми казаха,че съм ръчкал с отверка някъде.... Не им се занимава ли не знам.... Въпроса е ,че тогава ще съм я карал до там и едва ли ще се случи това с огледалото. За това пък съм направил клипче на телефона да им покажа ! :)

blake

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 51
  • Kia Sorento, 2.2. crdi, automatic
Re: Проблем автоматични огледала Соренто 2015 2.2CRDI
« Отговор #1 -: Юни 07, 2017, 05:37:21 pm »
А, те в сервиза така си говорят по принцип... на мене един път ми мрънкаха, че съм си бил сменил крушките на габаритите с НЕОРИГИНАЛНИ (?!?)  :)