Автор Тема: ново попълнение  (Прочетена 1484 пъти)

Антон.д.к

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
ново попълнение
« -: Юли 11, 2017, 06:32:20 pm »
 Здравей те на всички,вече и аз се присъединявам с соренто 2,5.140к.с.2004г автоматик.Много му се радвам,но най малко очаквах такива проблеми с тази кола,а именно,оказа се че е доста трудно да намеря сервиз в Бургас да ми сменят маслото на скоростната кутия.Може ли някой да даде съвет къде в Бургас могат  ,но да е с машина,за да не е само освежаване.Благодаря предварително

Антон.д.к

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: ново попълнение
« Отговор #1 -: Юли 12, 2017, 06:41:35 am »
само да уточня,че автомата е с 5 скорости,ако има значение де write

aleksna

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Re: ново попълнение
« Отговор #2 -: Юли 12, 2017, 09:21:47 pm »
Колега така нареченото освежаване не е толкова лош вариант. Ако го направиш сега и след 500 км не е проблем. Честно казано на моята, която е същата като твоята, изтече 4,3 литра и аз направих три смени през 500 км. Маслото си  стана бистро и като след пълна смяна.

Антон.д.к

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: ново попълнение
« Отговор #3 -: Юли 13, 2017, 05:48:45 am »
за това освежаване,проблем ли е,да почна сега и следващото да е след 2-3 месеца,или трябва задължително да е на определен пробег.2- има ли найстина филтър тази кутия,защото тук във форума чета,че има само някаква цетка,която се почиства,а в два от сервизите ми казаха че само филтъра който трябвало да сменят е над 100 лева  :o

Антон.д.к

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: ново попълнение
« Отговор #4 -: Юли 13, 2017, 06:06:07 am »
да уточня,питам за следващото освежаване така,защото няма да мога да направя тези километри, ще заминавам в чужбина и ще се върна след около 3 месеца.дали е проблем?