Автор Тема: Мултимедия  (Прочетена 8163 пъти)

nelsky

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Kia Rio III 1.4 Automatic EX
Re: Мултимедия
« Отговор #15 -: Септември 28, 2017, 08:53:52 am »
Тези ги дават за Соренто 2009-2012. Ако не забравя, може да питам човека, който ще достави моята, дали може да достави и за Соренто. Цените му са по-приятни от тези.

http://double-din.bg/Navigacia-Dvoen-Din-Android-za-Kia-Sorento-GPS-DVD-TV-DD-M041

http://double-din.bg/Navigacia-Dvoen-Din-Tablet-Android-za-Kia-Sorento-GPS-DVD-TV-DD-3996

Бивш: Kia Sportage III 2.0 CRDI (184 Hp) Automatic

blake

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 51
  • Kia Sorento, 2.2. crdi, automatic
Re: Мултимедия
« Отговор #16 -: Септември 28, 2017, 10:43:27 am »
гххг... цените леко ме отказаха  :(
не че нещо, ама поне да беше от някой по-реномиран производител. А така - китайски таблет с подобни характерискити струва около 100-150 лева, аудио с подобни характеристики - пак там някъде... не става сглобката между двете да е 4-5 пъти по-скъпа...
« Последна редакция: Септември 28, 2017, 02:47:31 pm от blake »

nelsky

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Kia Rio III 1.4 Automatic EX
Re: Мултимедия
« Отговор #17 -: Септември 28, 2017, 06:52:43 pm »
Ами, остава поръчка от Али Баба. Сигурно ще излезе по-евтино, но лично на мен не ми се занимава. Тази, която аз поръчах е 680 лева в Олх. Ще видим колко ще излезе с монтажа и видео регистратора.
Бивш: Kia Sportage III 2.0 CRDI (184 Hp) Automatic

sotko80

  • Новак
  • *
  • Публикации: 19
Re: Мултимедия
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2017, 05:54:24 pm »
Здравей те! Познавам две момчета които имат подобни евтини мултимидии и се оплакват, че загрявали старшно много до стапяне на пластмасите около тях. Аз доста време си търся нещо подобно но искам да си го свържа с волана. Понеже оргиналното си го командвам от там, ако някой може да ми предложи нещо? Благодаря предварително.
А с адапторна рамка ли си? Щото иначе май не стават рамките на плеярите,а без тях пък отстрани остава празно  ми се струва,че става грозно.

exoticplants

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Екзотичния свят на растенията
Re: Мултимедия
« Отговор #19 -: Октомври 30, 2017, 08:28:47 pm »
Аз също имам мерак да си сменя оригиналното радио с Андроид мултимедия, обаче ме притеснява тоталната липса на модели за Соренто 2011+. Т.е. има "някакви", обаче са предните панели са строго вертикални, а на Сорентото радиото е сложено в една извивка, и ще тои мега-грозно... поне ако има възможност да е с правилния наклон пак би било добре, но строго вертикално - не стаа...

Моята киа е като твоята и има оригинална 7 инчова андроид за 300 долара, тия дни я поръчвам, ак0 искаш линк, мога да ти пусна

blake

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 51
  • Kia Sorento, 2.2. crdi, automatic
Re: Мултимедия
« Отговор #20 -: Октомври 31, 2017, 10:24:30 am »
Аз също имам мерак да си сменя оригиналното радио с Андроид мултимедия, обаче ме притеснява тоталната липса на модели за Соренто 2011+. Т.е. има "някакви", обаче са предните панели са строго вертикални, а на Сорентото радиото е сложено в една извивка, и ще тои мега-грозно... поне ако има възможност да е с правилния наклон пак би било добре, но строго вертикално - не стаа...

Моята киа е като твоята и има оригинална 7 инчова андроид за 300 долара, тия дни я поръчвам, ак0 искаш линк, мога да ти пусна

Пусни, разбира се :)

drago9

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Re: Мултимедия
« Отговор #21 -: Ноември 10, 2017, 08:10:04 pm »
Привет Колеги,аз от 2 години имам в Соренто китайска навигация.Взех от ОLX  за 300лв.Доволен съм,най много детето защото си гледа филми докато пътуваме.Навигацията е Igo 8,с карти 2017г.Чете Usb и Sd.Радио без RDS,купих си и камера,монтирана на плафона(махаш плафона и слагаш камера).Не загрява след 8 часа път.Е има опция Тв ама не успях да я подкарам-голяма работа  :-* Така че не се замисляйте бпджетно е и удобно.За около 500лв има и с андроид 6.0.Нямам снимки да ви покажа.

blake

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 51
  • Kia Sorento, 2.2. crdi, automatic
Re: Мултимедия
« Отговор #22 -: Ноември 13, 2017, 09:43:02 am »
е пуснете линкове де - всеки вика "аз имам такава", "аз имам онакава", дайте да видим!  :(