Автор Тема: Мултимедия  (Прочетена 8112 пъти)

diqn_bs

  • Новак
  • *
  • Публикации: 16
Мултимедия
« -: Септември 13, 2017, 06:14:08 pm »
Здравейте, колеги,
Дайте в тази тема да поговорим кой, каква мултимедия има или мисли да купува или е гледал. Сега в ОЛХ има някакви китайски за по 250-300лв, някой има ли наблюдения върху тях. Гледах в ютуб клипове на същите мултимедии и се държат много добре от към бързина и качество.
това са моделите в ОЛХ.
https://www.olx.bg/ad/7-navigatsiya-evropa-touch-screen-multimediya-bluetooth-mp5-usb-s-kamera-ID6QGvh.html

https://www.olx.bg/ad/7-hd-dvd-cd-touch-screen-multimediya-bluetooth-mp5-usb-s-kamera-ID6RtXn.html

https://www.olx.bg/ad/7-hd-dvd-cd-touch-screen-multimediya-bluetooth-mp5-usb-s-kamera-ID6PrRT.html

Мисля да си сложа една такава мултимедийка даже има такава с GPS

marinrr

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Re: Мултимедия
« Отговор #1 -: Септември 13, 2017, 11:42:01 pm »
Привет, колега! И аз съм замислил да си купя нещо подобно, ама това според мен има нещо гнило. Първо: със поне 100 лв по-евтино от каквито и да е други предложения. Второ: как намери клипове в youtube, като никъде няма марка на тези чудесии? За 300 лв  медия с навигация и камера според мен няма да става за нищо. Ако някой си е купил и може да даде отзиви от първо лице, ще ми е доста полезно. Но съм абсолютен скептик- говоря конкретно за първия линк, защото той  покрива необходимостите ми от екстри.
Поздрави!
Марин Райковски

diqn_bs

  • Новак
  • *
  • Публикации: 16
Re: Мултимедия
« Отговор #2 -: Септември 14, 2017, 07:06:42 am »
И аз съм се насочил към първия линк. Говорих с хората попитах ги как се държи от към бързина и бъгове, отговориха ми ,че били доста бързи и без бъгове. А за клипове напиши в ютуб" 7HD touch " и ще ти излязат клипове.

Mitax

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Re: Мултимедия
« Отговор #3 -: Септември 14, 2017, 10:40:24 am »
Тези навигации не са с андроид, следователно са с Windows CE, или по-лошо, бавни са, няма актуализации на gps картите и нямате благинките за тези устройства срещу цената.

В алито почват от 120 долара нагоре според спецификациите и екстрите.

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-double-din-android.html?spm=2114.search0104.0.0.0dbU0G&initiative_id=AS_20170913233910&site=glo&groupsort=1&SortType=total_tranpro_desc&g=y&SearchText=double+din+android

Ако някой има интерес, да поства линкове и ще обяснявам + -.

diqn_bs

  • Новак
  • *
  • Публикации: 16
Re: Мултимедия
« Отговор #4 -: Септември 15, 2017, 10:04:30 am »

diqn_bs

  • Новак
  • *
  • Публикации: 16
Re: Мултимедия
« Отговор #5 -: Септември 15, 2017, 03:40:17 pm »
https://m.aliexpress.com/s/item/32800372449.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.7f25570fnChljJ#autostay

По точно я кажи за този модел нещо ,че е по евтина и май ще я отнеса.

blake

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 51
  • Kia Sorento, 2.2. crdi, automatic
Re: Мултимедия
« Отговор #6 -: Септември 15, 2017, 04:47:41 pm »
Аз също имам мерак да си сменя оригиналното радио с Андроид мултимедия, обаче ме притеснява тоталната липса на модели за Соренто 2011+. Т.е. има "някакви", обаче са предните панели са строго вертикални, а на Сорентото радиото е сложено в една извивка, и ще тои мега-грозно... поне ако има възможност да е с правилния наклон пак би било добре, но строго вертикално - не стаа...

diqn_bs

  • Новак
  • *
  • Публикации: 16
Re: Мултимедия
« Отговор #7 -: Септември 15, 2017, 04:51:08 pm »
За моя модел 2002година стават правите и не стоят грозно виждал съм други коли с такива навигаций

plamen spasov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 46
Re: Мултимедия
« Отговор #8 -: Септември 21, 2017, 09:30:10 am »
Здравей те! Познавам две момчета които имат подобни евтини мултимидии и се оплакват, че загрявали старшно много до стапяне на пластмасите около тях. Аз доста време си търся нещо подобно но искам да си го свържа с волана. Понеже оргиналното си го командвам от там, ако някой може да ми предложи нещо? Благодаря предварително.

Механата88

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
  • Sorento 2.2 CRDI 197hp 6AT AWD
Re: Мултимедия
« Отговор #9 -: Септември 24, 2017, 11:14:47 pm »
Дали в Киа Пловдив ще имат навигация за моя модел Sorento 2012 2,2 crdi 6AT AWD ? Ако някой има инфо за цена на устройство и работа по поставяне нека ме светне! :) Мерси!

Жоро

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 101
  • 2,5 CRDI AT 170 Hp
Re: Мултимедия
« Отговор #10 -: Септември 25, 2017, 07:36:22 pm »
В КИА навигации не съм виждал, не казвам, че не предлагат. Цените на хубавите, които се вграждат в таблото са около 900-1000 лв. Но това не е само навигация, а устройството има още радио, МР3, телевизор, блутут връзка, възможност за включване на камера за заден ход и т.н. и се казва двоен дин. Потърси в интернет, има специализирани магазини за това.

nelsky

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Kia Rio III 1.4 Automatic EX
Re: Мултимедия
« Отговор #11 -: Септември 26, 2017, 07:51:43 pm »
Оригинална навигация за Спортидж 3 е около 5000 лева. И в двете представителства във Варна ми казаха, че е несериозно дори да обмислям този вариант.
Сега търся алтернативни варианти. Някой има ли наблюдения върху продуктите предлагани от:
double-din.bg и hid.bg?
Според информацията за контакт, това е една и съща фирма.
Гледах и това:
https://www.olx.bg/i2/ad/multimediya-kia-sportage-kia-navigatsiya-ID6IPkx.html#:c58ff61068
Дори ми е под ръка във Варна, но се чудя, дали разликата в цените идва от печалбата на продавача или от разликата в качеството.
Бивш: Kia Sportage III 2.0 CRDI (184 Hp) Automatic

aleksna

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Re: Мултимедия
« Отговор #12 -: Септември 27, 2017, 03:43:06 pm »
Аз си купих ето тази и я монтирах на Нисан Патфайндър. Работи си и по принцип няма проблем.Проблемите са с цифровата телевизия, която работи стабилно само до около 40 км скорост. След това се бъгва и прескача. Другото е, че ДВД трябва да бъде записано като ДВД. Ако е на файлове не ги чете.
http://promo-stoki.com/универсална_мултимедия_double_din_6_2_инча_dvd_gps_tv_за_кола_навигация_-81943.html

blake

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 51
  • Kia Sorento, 2.2. crdi, automatic
Re: Мултимедия
« Отговор #13 -: Септември 27, 2017, 03:47:15 pm »
За Спортидж има бая китайски навигации, вървят заедно със специфичния панел. За Соренто обаче няма (поне за 2010+).

nelsky

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
  • Kia Rio III 1.4 Automatic EX
Re: Мултимедия
« Отговор #14 -: Септември 27, 2017, 06:06:30 pm »
В крайна сметка поръчах тази от Олх. Оказа се, че познат автомонтьор е поръчвал от същия човек и са монтирали в различни автомобили. Продавача бил коректен, до сега са нямали проблеми и с качеството. Чухме се по телефона, за съжаление нямаха налична, не се търсели много за Киа и Хюндай, двете бройки, които са имали са се продали. Доставка 7-10 работни дни, ще ме свърже и с човек да направи монтажа (тази услуга ми е предложиха и в официалния сервиз). Твърди, че всичко ще си работи-управление от волана, камера за заден ход. Питах и за възможност за свързване на видео регистратор. Човека за монтажа имал камери и може да ми инсталира и свърже срещу допълнително заплащане.
Когато се получат нещата ще пиша какъв е резултата и каква ще е крайната цена за всичко.
Бивш: Kia Sportage III 2.0 CRDI (184 Hp) Automatic