Автор Тема: Киа Соренто Върти но не пали  (Прочетена 5035 пъти)

diulgerov78

  • Новак
  • *
  • Публикации: 27
Киа Соренто Върти но не пали
« -: Октомври 16, 2017, 09:21:34 pm »
ЗЍдравейте колеги .Имам един голям проблем, колата ми върти но не пали .Преди записваше грешка датчик колянов вал ,смених го с нов  сега грешка не записва стартера върти но колата не пали .На бутане пали на метър без проблем .Моля ако някой се е сблъсквал с такъв проблем да сподели как се е справил .Благодаря

diulgerov78

  • Новак
  • *
  • Публикации: 27
Re: Киа Соренто Върти но не пали
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2017, 10:25:26 pm »
ЗЍдравейте колеги .Имам един голям проблем, колата ми върти но не пали .Преди записваше грешка датчик колянов вал ,смених го с нов  сега грешка не записва стартера върти но колата не пали .На бутане пали на метър без проблем .Моля ако някой се е сблъсквал с такъв проблем да сподели как се е справил .Благодаря
Като гледам проблема ,който съм описал е хроничен .Моля да ме извените ,но сега видях във форума че многократно е описван .Явно ще трябва да се сменят дюзите но ще почакам да видя какво ще ми кажат от сервиза  :o :o :o

plamen spasov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 46
Re: Киа Соренто Върти но не пали
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2017, 09:15:18 am »
Да вкарам малко светлина може би! От 3г имам киа соренто и да ви кажа всеки проблем с паленето ми е свързано с дюзите. Скоро ми правеше проблем колата, като загрее не палеше и се оказа една от дюзите. Предо време имах подобен проблем и ги свалих за центровка и така. И глава съм пукал бе доста неща съм прекара но за нищо не я сменям тази кола. ГОЛЯМ ДОБИТЪК Е! Ако имаш нещо въпрос винаги може да ми пишеш. Натискам го яко джипа и така. Успех!

diulgerov78

  • Новак
  • *
  • Публикации: 27
Re: Киа Соренто Върти но не пали
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2017, 10:14:41 pm »
Здравей колега. Намериха  проблема в сервиза, излез на че демферния маховик на двигателя от където да пика на коляновия вал чете информация не е това, което трябва да бъде. Незнайно, къде е сменен и докато беше с неговия си датчик е нямало проблеми но от когато ми смениха датчика в сервиза на Киа в Пловдив, от тогава все имам проблеми с Паленето. За това сега ще сменя всичко в комплект на цена колкото половин кола та дано се оправи вече. И аз си обичам колата, ама пуста любов много скъпа бе.