Модели автомобили > Други модели.

Kia Stonic

<< < (3/3)

Ivo_Lenkov:
Сложих газов инжекцион течна фаза, още незнам колко харчи иначе върви малко повече отколкото на бензин.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Geopet:
 Ще се възползвам от призива на колегите да споделя мнение  за Stonic . Имам такава купена 2020  1.0 Т GDI 120Hp,автоматична трансмисия.  Пъргава е колицата  има добра возия са цената си. Има  малка турбо дупка 1600 -1800rpm. no се преживявя.  Вече е на 6к, карa я предимно жената. Имах преди КИА РИО 2013  1.2 бензин.разликата е голяма. Има един косур напоследък  за който се допитах до сервиза на  КИА   Варна  но и те както софиянци май гледат  да бягат по тъча.
Колата като загрее до  нормална температура  по показаниятя на таблото 85-87 C  започва да се чува едно виене в купето  не силно но е дразнещо. Тон с  висока  честота, като виене на лагер.  Пробваха в сервиза без ремък  казаха няма промяна. направиха запис и го пратиха в София. Мина месец и нищо.  Сега след няколко дни жената ще я кара пак да видим какъв ще е резултата че съм на път ине мога да отида аз. Ще споделя резултта , надявам се да съм полезен на колегите собственици на Stonic.
Ето и продълвжението- 03.11.21 След пребиваване отново в сервиза се оказа  че проблема се отстрани след смяна маслото от W30  със 5W40  до кога- бъдещето ще покже????

fax:
Ще чакам 9 месеца моя Stonic 1,0T Aut 100 к.с. оборудване ЕХ.
Дано имам късмет, както със Сийда. При първи впечатления веднага пиша.

zet_10:
Здравейте на всички, имам един въпрос.
Имам Kia Stonic, оборудвана е със система за подпомагане в наклон. Която система не ми харесва.  Ровех по опциите, но не успявам да е изключа. Някой има ли представа как може да се изключи?

ravia:
Здравейте. И аз съм харесал модела, за съпругата ми. Атмосферния двигател е слаб. Този с 1.0, става за газ, обаче е ниско ресурсен. Винаги съм карал на газ, имам Спортидж със ГИ Принс и съм много доволен. Питам се за дизеловия двигател как е. Някой може ли да сподели впечатления. Търся кола на 4-5 години.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия