Автор Тема: Тунинг на дизелов двигател на киа  (Прочетена 81309 пъти)

фантом 2402

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
  • НЕ СЕ ГАСИ ТУЙ ЩО НЕ ГАСНЕ !!!
Тунинг на дизелов двигател на киа
« -: Ноември 09, 2017, 07:16:14 pm »
Още една интересна тема за разглеждане. Много колеги тази тема ги стряска, като смятат, че колите им по този начин ще се счу
пят, ще се повредят и т. н. С ваше разрешение ще поразсъждавам малко върху това. Нали никой не си мисли, че за всяка отдел
на марка и нейните модификации се създават нови двигатели. Много марки и техните модификации се правят с един и същ дви-
гател, но с различни параметри. Как се постига това ? При производството на всеки един двигател се остава така наречения ин
женерно-производствен резерв, който е достатъчно голям. Именно на тази база се правят двигателите на различните модифика
ции на една и съща марка. Това се постига само чрез компютърния софтуер и неговите модификации - използване на производствения запас. Така че на всеки един двигател, особено дизелов, може да се направи РАЗУМЕН тунинг в рамките на оставената резерва, без това да се отрази пагубно на двигателя. Това е от мен. Ако темата представлява интерес на колегите, то моля за вашите мнения и всичко каквото вие имате по темата
                                               НА ВСИЧКИ МНОГО, МНОГО БЕЗАВАРИЙНИ КИЛОМЕТРИ С ЛЮБИМАТА МАРКА !!!
« Последна редакция: Март 29, 2018, 06:04:00 pm от Митето »
Не искам пеша, а винаги с кола,
но по-добре по-бавно, че
инак никак не е забавно !!!

Silvanut

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • baccarat online
Re: ТУНИНГ НА ДИЗЕЛОВ ДВИГАТЕЛ НА КИА
« Отговор #1 -: Март 29, 2018, 12:53:41 pm »
Бих искал да персонализирам моя автомобилен двигател също. Мога ли да получа някакъв съвет?

vencitodorov75

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Тунинг на дизелов двигател на киа
« Отговор #2 -: Април 12, 2018, 07:23:44 pm »
Преди една седмица ми чипнаха двигателя и сега е вече 177 кс и 403 NM иначе Кията ми е Соренто 2004г 2.5 crdi 140 кс. Върви супер и съм доволен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

dokomentalist1983

  • Новак
  • *
  • Публикации: 41
Re: Тунинг на дизелов двигател на киа
« Отговор #3 -: Април 17, 2018, 10:07:13 am »
Здравейте,къде го ремапнахте,ако не е тайна.
Аз съм с Рио 1.1CRDI, ходих на едно място но не успяха да го ремапнат,бил с много нов софтуер.