Модели автомобили > Sephia

разход на кия сепия

(1/2) > >>

petar_89:
 :o

smirn0ff:
"брато" какъв е тоя правопис бе????  %)
направо ми се зави свят и щях преводач да викам ...

за 10 градско си мисля че е нормално предвид задръстванията, ако я и настъпваш по светофарите мисля си че е нормално

pepo:
колега моята шума която всъщност е същата по дизайн като сепията и тя дава голям разход, но аз все си мисля да я закарам да я проверят защото не ми се вижда реално. а и да те питам знаеш ли дали са заменими с друг автомобил предните карета че моите много тракат а от киа моторс скат майка ми и баща ми за тия карета %)направо голям яд бера с тия части ако едните са евтини другите ги няма . ако можеш помагай

nasko12345:
здр.колеги аз от 4 ри години имам кия сепия 1.5 гтхи градско от 12 надолу не съм успявал да я сваля каквото и да правя.по принцип я взех с скапан мотор но на 65 000 км.направих му пълен ремонт но етто че след 40 000 започна да гълта масло по литър за 1000 км.искам да махна мотора и да го сменя с друг.въпроса ми е :мога ли да сложа мотор от мазда 323 16 16вентила без да правя някакви сериозни преработки?моля ако някои може да даде инфо ще съм много благодарен.чувал съм че мотора е същия но искам да знам повече.като съм го разглеждал захващането изглежда същото но дали ще пасне на скоростната кутия ми е наи важното маи.

D. Rachkov:
нормалния разход на 1.5 е 11 градско (по документи) и 6.1 извънградско. Незнам защо постигаш такива числа

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия