Модели автомобили > Sportage

Тракане KIA Sportage II 2006

<< < (3/11) > >>

marto 85:
И да се похвалиш после! :)

Navi1:
И така, поради ред причини ремонта остана за началото на юни. Сега проблемът е решен наполовина - вибрациите изчезнаха при 90 км/ч , а тези при 30 км / ч останаха.
Смениха ми (с налучкване) вътрешно каре на дясната полуоска. Ще се опитам да кача снимка.
Две седмици по късно разбрах ,че и лагерът на диференциала, до това каре е "заминал"- буквално чука , като се разклати. Интересното е , че при каране не се чува нищо.
Майсторът ми обясни, че за смяната трябва да се демонтира скоростната кутия и лагера да се избие отвътре - не знам дали е така ... Сега умувам и чета, но ако някой е сменял , нека сподели.

Cenko7805:
Здр.колеги от форума и аз имам същия проблем с вибрациите при подаване на газ,минал съм през колко маистори и всеки ми казва маи че са вътрешни карета,но сега проблема е друг не могат да намерят същите карета ако ги има то ще е в диапазона около 500  лв.броиката не ми се дават толкова пари ако някои знае от къде мога да си намеря ще съм му благодарен KIA Sportaje 2.0 crdi 113 konq 4wd

zmiori:
Тусона е близнак на киа потърси ги през него.

Abakalov:
Здравейте! аз мисля че също имам нещо подобно като тракане по скоро на 2-3 скорост когато оборотите са около 1500-2000 /аз го оприличавам като едно времешното тракане на ладити когото казвахме /чука ти аванса/ ако изрежа оборотите и превключа над 2000 това го няма!
киа спортидж 2000 /141 кс.
а уж всичко е наред по колата!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия