Модели автомобили > Sportage

Тракане KIA Sportage II 2006

<< < (2/11) > >>

Navi1:
Здравейте колеги ! Много изчетох, но не срещнах като моя проблем....Та когато ускорявам, по равно и по нагорнище колата започва да тресе при скорост 30 км/ч и при 90 км/ч . Проверих колелата (баланс) - нормално. Огледах за скъсани тампони на двигателя и "висящия" лагер - няма. Гуменото каре към задния кардан - здраво. Проблема е от 3 - 4 месеца и плавно се увеличава . Моля за мнения и съвети . Сортидж 2 2007г. 141 к.с.

marto 85:
И аз го имам същият проблем. Не знам дали са свързани, но освен тракането, имам и описаното тресене или по-скоро вибрация.  Сигурен съм, че кучето е заровено дълбоко и трудно ще го открия проблема. Още като я купих есента на миналата година я гледахме на канал и всичко е видимо здраво.
При мен тресе на 1ва , 2ра, 3та.... в баир, при ускорение, това в града. Извънградско на 5та също тресе, като най вече се влияе от наклона на терена. Като се пооправи времето ще ходя пак да я гледаме и ако има насоки ще пиша.

Navi1:
Благодаря за отговора колега. Мен ме посъветваха да карам така , докато проблема стане по-явен. Ами...тъй ще е.

zmiori:
В офроод форума с темите за Хюндай Тусон  има описан подобен проблем. И май са намерили някакво решение.
Желая успех.

Navi1:
Изчетох ги, но не е същото. Утре ще я кача на подемник и ще умуваме...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия