Автор Тема: Закупуване на нова Kia Ceed 1.4  (Прочетена 3398 пъти)

Yani90

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Закупуване на нова Kia Ceed 1.4
« -: Февруари 09, 2018, 11:19:41 am »
Здравейте! На път съм да си поръчам нова Kia Ceed 1,4 100к.с Final Edition, тази промоция която тече в момента. Не видях друга тема и искам да ви попитам за мнения, впечатления или проблеми. Гаранцията е 7 години, което е супер, но има ли проблеми с нея? При евентуални проблеми чака ли се много за части? Здрава ли е като цяло, понеже това е най - важно за мен? До сега съм шофирал 90к.с автомобил и предполагам ще ми стига тази мощност.
Автомобила ще се ползва аз семеен и до колкото го разгледах в автосалона ми допадна, но не съм го шофирал.
Благодаря ви за вниманието!

yogybear

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
Re: Закупуване на нова Kia Ceed 1.4
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2018, 08:03:01 pm »
 bravo
Ама въпроса ти е ...нямам думи!?
И така се разстроихме.... rofl
Кия Сийд 1.4 SW

Yani90

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Закупуване на нова Kia Ceed 1.4
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2018, 09:42:05 pm »
Въпроса ми е зададен напълно логично и що годе грамотно!
При условие, че автомобила излиза от 2012 щях да съм благадарен за 1-2 думи от някой горд собственик...

xdm

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: Закупуване на нова Kia Ceed 1.4
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2018, 10:50:29 pm »
bravo
Ама въпроса ти е ...нямам думи!?
И така се разстроихме.... rofl
Човека е задал няколко въпроса. Така ли посрещате новите колеги? Като си се разстроил, ходи се лекувай. Аман от форумни герои...

swimmingdale

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Закупуване на нова Kia Ceed 1.4
« Отговор #4 -: Април 16, 2018, 04:37:08 pm »
И аз се интересувам от такъв автомобил. Моля да споделите мнения

Daniel Marinov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 15
Закупуване на нова Kia Ceed 1.4
« Отговор #5 -: Април 16, 2018, 07:12:54 pm »
Аз карам Kia Ceed 1.6 CRDi (128 конски сили) 2015 година и нямам никакви проблеми. Единствено не ми харесва това, че малко тромавичка (не е бърза), а представям си какво ще е с 1.4. Иначе всичко друго е на ниво. Само производителността на двигателите куца. Притежавам и Kia Ceed 2007 (115 конски сили) и се скъсва да върви, доста по-бърза е, не мога да си обясня защо. Но, ако не ти е проблем колко ще върви колата взимай смело. Карам я 3 години без никакви проблеми.


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Последна редакция: Април 16, 2018, 07:19:54 pm от Daniel Marinov »

zaf

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Закупуване на нова Kia Ceed 1.4
« Отговор #6 -: Април 27, 2018, 11:02:42 pm »
Колата е добра. Аз взех Final Edition. Липсва ми само парктроник. 1.4 е ОК всичко се прави и газ му се слага, безгрижен е. Икономична е - 8 на 100 градско, за простотата на двигателя според мен е добре. По - добра икономията идва с мн сложни двигатели с директно впръскване, хибриди с батерии и тн., което после излиза скъпо като го правиш. Зел съм я да я карам дълго и да не мисля за проблеми пък да видим. Поздрави.

plmailbg

  • Новак
  • *
  • Публикации: 15
Re: Закупуване на нова Kia Ceed 1.4
« Отговор #7 -: Април 28, 2018, 07:24:14 am »
Със здраве и дълги години да си я караш. Направил си най-добрия избор - нова Киа от магазина.