Модели автомобили > Cerato

Kia Spectra/Forte (Cerato) - 2010

<< < (4/4)

alizee:

 Здравейте,бих искала да пусна нова тема но реших че ще е по-логично да продължа тази. Става въпрос на обиколката на Киа за която пише вече не на едно и две места ----> http://www.kia.bg/newsDetails.php?id=99

Искински съм удивена от начина по който г-н Francisco Morais се изказва - „Вълнуващите събития, които сме подготвили за публиката ще демонстрират възможностите на сийд, про-сийд, сийд комби и Соул по един провакитивен и забавен начин.”

Такова нещо според мен и много други хора трябваше да има и в България. Наистина това са най-добрите модели, дори и про-сийд, напоследък все такива автомобили засичам из града, доста повече са отколкото обикновените Сийд - може би защото са значително обновени.МАкар че нека не забравяме откъде всичко тръгва, а именно- от Сийд-а :P

И какво стана с Черато- защо и то не е включено тук?! Вижда ми се просто малко нелогично.. А трябваше да е там ! ... 8-)

Вижте един не лош видео-материал по темата  bravo

http://www.youtube.com/watch?v=ikRguvuxfGk

pool:
Новото черато няма да се продава в европа и на българския пазар! Така, че са напразни мераците да го притежаваме!

proc:

--- Цитат на: pool в Септември 26, 2009, 11:45:55 pm ---Новото черато няма да се продава в европа и на българския пазар! Така, че са напразни мераците да го притежаваме!

--- Край на цитат ---
Ех, жалко.  :(
Значи остава да чакаме фейслифта на просийда.

aris:
Еми да точно така!


--- Цитат на: proc в Септември 29, 2009, 04:01:28 pm ---
--- Цитат на: pool в Септември 26, 2009, 11:45:55 pm ---Новото черато няма да се продава в европа и на българския пазар! Така, че са напразни мераците да го притежаваме!

--- Край на цитат ---
Ех, жалко.  :(
Значи остава да чакаме фейслифта на просийда.

--- Край на цитат ---

Oil_Blue_Cee'd:

--- Цитат на: proc в Септември 29, 2009, 04:01:28 pm ---
--- Цитат на: pool в Септември 26, 2009, 11:45:55 pm ---Новото черато няма да се продава в европа и на българския пазар! Така, че са напразни мераците да го притежаваме!

--- Край на цитат ---
Ех, жалко.  :(
Значи остава да чакаме фейслифта на просийда.

--- Край на цитат ---

....

айде малко да си въздържаш вулгарния език!
Lilo&stich

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия