Модели автомобили > Други модели.

KIA JOICE

<< < (2/4) > >>

kia_joice:

--- Цитат на: ya6ka в Юни 16, 2009, 08:43:12 pm ---От скоро карам Кия Джойс.Правих диагностика на мотора в сервиз на Бош. Казаха ми, че е на Митсубиши. Някой части пасват и от Соната, като ремъци и филтри.

--- Край на цитат ---


Бе не съм сигурен дали е на митсубиши,щото оня ден я отварях и видех че пише Хиундай мотор Компани :С Кфо толкова.Незнам,за другите,но аз лично съм много доволен от тази кола :) даже чух че във Целия Свят има общо 960 бройки от тази-=под хиляда са.На наща съм и пулнил километража-220мах.Като кола е супер.Има голяма инерция,дълга е и е доста стабилна на пътя.Струва си да я имате ;) 8-) 8-) 8-)

kia_joice:

--- Цитат на: s4etovod в Май 21, 2009, 02:49:48 pm ---Ха здравейте и от мен. В тая криза без да искам видях именно една такава Kia Joyce 2001г и така съм се наточил да я купувам, че няма на къде повече.

Моля притежатели на този явно "екзотичен" още за българия да споделят мнения дали са доволни от покупката си, как се държи колата, имали ли са проблеми и евентуално лесно ли са ги решили. Как стои въпроса и с частите за този модел - намират ли се?

А някой слагал ли е газ или метан и какви впечатления има?

Аз май ще се набълбуквам и за това всяко мнение е добре дошло. 8-)

Мерси

--- Край на цитат ---



Части трудно ще намериш.Даже и в корея ги няма.Лично съм проверил.Но в началото като я купих.имаше малък проблем-като я запаля и като я форсирам притракваше.но от киа моторс в плевн ми я оправиха.Купил съм и нов филтър-АМ433.Купувай и не мисли ;)

ya6ka:
Здравеите.никои скоро не е писал за този модел

kylara:

--- Цитат на: ya6ka в Юни 16, 2009, 08:43:12 pm ---От скоро карам Кия Джойс.Правих диагностика на мотора в сервиз на Бош. Казаха ми, че е на Митсубиши. Някой части пасват и от Соната, като ремъци и филтри.

--- Край на цитат ---

Здравей!Колата е добра,доста е стабилна и ти го казвам от личен опит-карам такава от 4 години.моята е по стария модел - от 2000 година със тапицерията и без климатроник.Засега нямам сериозни уплаквания,освен че частите се намират трудно.Тази година ми се счупи трето задно стъкло и чаках 2 месеца да ми вкарат от япония-струва ми 400 лева :D но модела е супер на път се държи..мога да ти кажа точния разход в градско - 13,4 на 100 а на път съм я свалял до 9  8-).за 140 коня е добре-километража го превъртам на Хемус и се държи зтъбилно.Първоначално мислех да не я купувам,защото  ми се виждаше голяма и си мислех че като е висока едва ли ще се държи в завоите,но се оказах на грешен път-оказа се тояно обратното.Ако някой ти предлага гледай само какво прави при палене- Щом я запалиш трябва да не притраква при форсаж.Чудно ми е ,обаче като почна да я настъпвам малко,и след това веднага до ламарината почва нещо точно като търбо да се чува-смучи ли кво праи не знам обаче почва да набира як.НЕ МИСЛИ АМИ АКО ИМАШ ГОЛЯМО СЕМЕЙСТВО КУПУВАЙ :)

                                                                   Поздрави,ПЛевен :)

ya6ka:
Здравейте,
интересува ме от коя марка и модел автомобил може да пасне външно дясно каре за Киа Джойс. Търсих на много места, но няма оригинално. Колата е автоматик, 139 к.с. Дали има разлика с карето от автомобил с ръчна скоростна кутия и двигател 120 к.с.?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия