Автор Тема: Как да пусна видео на стандартна аудио система на Киа Спортидж 2011 г.  (Прочетена 4075 пъти)

В. Костов

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Ако някой може да ми помогне с инсталиране на видео плеар ( гледах клипове с core player), ще съм много благодарен. Лек ден!

Plam_69

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 185
  • Sportage lll 2.0 4x4 CRDI AWD
Нещо което производител го е предвидил за аудио няма как да стане за видео . 

В. Костов

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Интересното е че има, има доста клипове в ютуба. Въпроса е да се влезе в уиндоус на системата и да се инсталира въпросния плеар.


mironski

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 84
https://menaco.ru/proshivka-menaco
https://menaco.ru/kia
Цената е около 83-89 еуро!
Всичко е на Ваша отговорност!
« Последна редакция: Декември 06, 2018, 12:32:13 pm от mironski »
Това не е експертно мнение. Всичко е на Ваша отговорност!

В. Костов

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Благодаря за точния отговор. Разгледах стр. добре. Доста сложно а и скъпо е за мен. Сигурно има по лесен вариант( с инсталиране само на плеара) а иначе има възможност за закупуване на външен плеар около 60лв и включване в буксата АUX.

mironski

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 84
На WINCE може да "инсталира" плплеер за тази ОС, но след рестарт на устройството ще се загуби.
Затова се правят модифицирани ОС.
Има и по-лек вариант. Да се стартира от флашка, но трябва да се знае "името" на стартиращия файл на основната ОС.
Той се замества с алтернативно меню, което може да включва "декстоп" с различни (по предпочитание на собственника) "програми".
По принцип, по този начин не може да се брикне устройството, но USB слота ще е постоянно зает.
Споменатия от Вас плеер ще ли показва видео на устройството!?
Това не е експертно мнение. Всичко е на Ваша отговорност!

В. Костов

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Според клипа които съм качил -да ще възпроизвежда видео, а това че ще е постоянно 8аето с флашка( поне докато се гледа някакво видео) не е проблем. Все пак целта ми е пускам музикални видео клипове които сам ще си избирам от нета,  и ще бъдат точно на тази флашка. Та ако може да ми обясните подробно как се прави това - или да го направите Вие срещу заплащане ( аз съм от Стара Загора), моля да се свържете с мен да се уточним. Телефона ще го пратя на лично ако Ви интересува и ако може да ми помогнете.

mironski

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 84
Сори, но ще откажа.
Отдавна не съм се занимавал с WinCE.
На видеото от пост 4 мисля, че е модифицирана прошивка.
За плеера питанката ми бе за този от 60лв!
На Вашето устройство можете ли да достъпите Win експлорера, показн по начина в първите минути на клипа?
« Последна редакция: Декември 06, 2018, 03:26:02 pm от mironski »
Това не е експертно мнение. Всичко е на Ваша отговорност!

В. Костов

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Това е един от проблемите, със кода показан във видеото( 111484) не ме пуска във уйндоус, отделно до тестмоде не стигам както се показва във видеото( с натискане в 4те ъгъла и в средата- така нищо не става) а със задържане на пръст в средата на екрана около15 сек. След това пробвах въпросния код и ок, но нищо не се случва. След това пробвах с кд 123456 и ок и ме пусна във някакво инфо. Отдолу има 4ри активни копчета     
 ( радио, мар и не помня още какво ) само инфо показва във момента на смяната им. Единственното нещо което се промени при натискане на бутон радио изписа на екрана станция в момента, волуме и т.н имаше към инфото и на радиото и бутон мар натиснах го и изписваше на 2 места on или off едното място помня че беше dellar( може и да имам правописна грешка) и двете бяха на off натиснах on за проба и изписа и на двете днешната дата и повече не ми да8е 8а ги върна на  off. Във уинодоус не знам кода за влизане.

mironski

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 84
Може да се опита по следния начин:
1. Сваляне на медията от автомобила.
2. В къщи при компа се подава захранване да тръгне самата медия. Или на място с лаптоп. Но в зависимост от ОС трябва да има инсталирана програма за WinCE. За ХР - ActiveSync, а другите по-нагоре - Windows Mobile Device Center (по подразбиране трябва да го има)
3. С кабел през USB-то към компа.
Е сега е ключа от бараката - ако се види като устройство и се видят файловете и папките му, може да се мисли за по-нататък.
Съжалявам, но за сега съм до тук.
Ако се присетя нещо ще пиша пак.
Поздрави.
« Последна редакция: Декември 06, 2018, 06:27:13 pm от mironski »
Това не е експертно мнение. Всичко е на Ваша отговорност!

В. Костов

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Точно от това нещо- нищо не разбрах :o :o :o затова искам да си платя и някой да го направи %)

mironski

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 84
За сега мога да предложа да потърсите някой (от Вашия регион), който се занимава с GPS навигационни устройства и да му се повтори разговора тук.
Това не е експертно мнение. Всичко е на Ваша отговорност!

В. Костов

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
https://www.youtube.com/watch?v=mY3Afa-QPeQ
Вече е готово .Благодаря на всички отзовали се!

mironski

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 84
И как стана номера (чисто любопитство)?  write  ok
Това не е експертно мнение. Всичко е на Ваша отговорност!