Модели автомобили > Ceed, ProCeed, Ceed SW

Kia Ceed III мнения, впечатления и други

(1/18) > >>

Scream23:
Здравейте колеги! В тази тема бих искал да обменим мнения и впечатления от новия модел на Киа Сиид 3 ако изобщо някой се е сдобил с такава или в бъдеще обмисля покупка.
Преди 3 седмици се сдобих с Сиид 3 SW 1.6 CRDi (136hp)
вече е на 2200 км и мога да споделя първи впечатления. Автомобилът е доста подобрен спрямо предишния модел, особено що се отнася до пространство. Багажника е осезаемо по-голям както и мястото за пасажерите. Колата вози доста стегнато дори и с 16ки. По време на шофиране се появиха някои странни миризми на изгоряло, но предполагам причината е, че автомобила е нов и си обгаря някакви покрития или пластмаси в двигателния обсег. Също на моменти се усеща неприятна миризма, която предполагам е от добавката "adblue" на дизела. Не знам дали е нормално... Появи се и кратка загуба на мощност в движение нещо като прекъсване и придърпване. В момента от Киа нямат отговор за този проблем. Възможно е да е от "хубавата" нафта в БГ...

Митето:
На коя верига зареждате?

Scream23:
На петрол

Митето:
Пробвайте на друга

justalittlesign:
AdBlue не е ли на Киа? На колко хиляди се  зарежда с нея?Не съм карал такъв дизел досега, но знам, че някои представители не разрешават зареждане на AdBlue, освен при тях.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия