Автор Тема: Kia Cee'd 2007 1.6 с LPG  (Прочетена 171 пъти)

bat_zdravko

• Новак
  • *
  • Публикации: 32
Kia Cee'd 2007 1.6 с LPG
« -: Февруари 12, 2019, 01:25:37 pm »
Здравейте,

претърпях инцидент и съм с гипсиран крак, съответно следващите няколко месеца няма да мога да шофирам автомобил с ръчни скорости, а ми се налага да пътувам всеки ден и или трябва да си намеря шофьор, или да се разделя с любимата Киа, а да я заменя с автоматик  :(

Ако има някой, който си търси такава - колата е 1.6 бензин, сив металик, с четири врати и фабрично затъмнени задни стъкла, климатроник, хладилна жабка, полу-кожен салон...

Избирана и поддържана е с много мерак - прегледана и сервизирана в КМБ София и е перфектна технически, включително рейката е ремонтирана и няма луфтове или тропане, а клапаните нямат нужда от реглаж в следващите 30-40 000км. - пазя фактурите. Сменена е спирачна течност, а дисковете и накладките са почти нови, фаровете са регулирани на машина.
Колата е с два комплекта гуми - зимни на 15'' метални джанти и летни на 16'' алуминиеви (оригинални на Киа и двете).

Има монтиран газов инжекцион с ECU - AEB MP48 OBD, изпарител Shark и дюзи Хана, с бутилка на мястото на резервната гума, паспорт и всички документи. Има ГО, каско, годишна винетка до Януари 2020.

ПП Ако някой има желание да покара такава, ОК съм да я дам под наем безплатно, срещу ангажимент да ме вози на обяд Асеновград - Пловдив до офиса и вечер в 20:30 да ме прибира обратно, а през другото време да се вози.