Автор Тема: Въпрос за покупка на Спортидж 2008-2010 бензин  (Прочетена 1646 пъти)

rohan3

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте,

обмислям закупуването на KIA Sportage II gen 2.0 бензин, която ще бъде на газ. Към момента съм се насочил на facelift-овата, но разликата която забелязвам с първата не е голяма, така че не държа на 100% да е facelift. Колебая се между стандартната и варианта 4x4. Може ли малко мнение относно моделите, като положителни, отрицателни страни, какво да гледам, разход, поддръжка...стандартните неща. Другото което искам да попитам е - при facelift-a виждам, че е премахнат прибора за следене на температурата на водата, как се наблюдава при него?

zmiori

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 218
  • KIA Sportage 2009г. 140 магарета ама газирани.
Re: Въпрос за покупка на Спортидж 2008-2010 бензин
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2019, 10:05:14 am »
Основните разлики са визуални.
Предни фарове и броня. Задни стопове и броня и "двоен "ауспух.
Вътре  средната конзола е по различна. Липсата на уред за температурата и мен ме дрзни.
"Казват" че имало звуъов сигнал и червена лампа ама хич и не ща да ги виждам и чувам.
Лато тръгна на дълъг и крив терен си пускам телефона с "Torqe" и ELM 327 /за 10-тина лева и си я гледам.
За части немога да кажа нищо не съм правил. Само масла и другите чорби.
Единственото нещо дет ми е за правене е хидравликата свирими ремъка ама не е от него а най вероятно от помпата. Сипалиса неправилната чорба трябва да е PSF III. Ама тука я няма. Има амалог на Феби с някакъв номер ма не го помня. До тук два литра съм "превъртял" и все е с цвят " лайнен".
Ако имаш питане по конкретно давай ще помагам до колото мога разбира се.
Ако можеш помогни и после го хвърли в морето.