Автор Тема: KIA Sportage 2006 година, лампи на вратите  (Прочетена 1317 пъти)

Lenza

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
KIA Sportage 2006 година, лампи на вратите
« -: Февруари 27, 2019, 05:09:45 pm »
Здравейте, нов съм и моля за извинение ако направя някоя новобранска грешка. Имам КИА Спортидж 2 генерация, от 2006 година, дизел ако има значение. Реших да сложа диодни лампи на мястото на старите лампи с нажежаема жичка на плафоните намиращи се долу вляво на предните врати, светващи като отвориш вратата. Обаче доста лошо бях изненадан като видях че червено белите пластмаси и на двете врати са счупени и залепени на мястото си едната със секундно лепило, другата с нещо черно. Сега за мой ужас пластмасите са  разлепени и е доста грозно. Имах наскоро голям успех в търсенето на дребни части за киата из китайските сайтове и на смешна цена си смених рамото на задната чистачка и кутийката на дистанционното. Обаче точно тези пластмаси не мога да ги намеря. Не изключвам възможността да търся неправилно от което и не намирам нищо. Някой срещал ли е из сайтовете подобни чаркалъци? Най ми е лесно да ги залепя пак, ама ми се ще да си е оригинално по възможност. Благодаря ви за съветите предварително. Прилагам и две снимки: