Модели автомобили > Sorento

Първи впечатления от Киа Соренто - 2003 г - 2,4 бензин ръчка

(1/3) > >>

plamen85:
Здравейте колеги , карам Соренто -1     2,4 бензин . Да споделя впечатления от първите 1500 км . Мудна доста , изтърсва доста стабилно по нашите пътища , шумна е бая след 110 км разход извън града 14 газ 100-140 км макс за кратко  в град-около 17 . При вас как е колеги ? sorry :o

justalittlesign:
А с какво я сранявате? Това е 2.4 мотор! Даже е добър такъв разход. Вашата кола е 2 тона :) Моят Сийд ми дава разход на бензин 6.5-7 ( бензин ) при 140 км. След 110 шумът може да е от много неща. ( гуми, джанти, изолация на купе, стареене на материал ) Все пак е кола на 20 години

dodger:
Като гледам в сравнение с дизела е по-добре. Аз съм 2,5 CRDI 140 к.с. и разхода като пари на градско ми е 30,29 лв. на 100 км на градско при цена на дизела 2.33 лв.  На извънградско 18,64 лв. на 100 км. пак на същата цена на дизела. Така, че си доста по-добре от мен.

plamen85:
Не я сравнявам с нищо , просто си казвам впечатленията , сега малко почна и магарий да ми прави , гледам ми похапва масълце и прекъсва (като загрее ) та има ядове - не като да няма :/

marinrr:
Относно масълцето, може и да си прав.
И моята си взима  1.0-1.5 l за 15000 км. Сега съм сменил маслото, за да видя дали ще се оправи. А прекъсването- кабели бобини, свещи ...... или нещо друго, но пробвай с първите три!
Поздрави!

Изпратено от моят BAH-W09 с помощта на Tapatalk

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия