Автор Тема: Kia Ceed 2.0 CRDi  (Прочетена 2756 пъти)

a26

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 68
Kia Ceed 2.0 CRDi
« -: Февруари 12, 2009, 11:07:01 am »
Колеги, не че съм се разбързал или ми е супер спешно, но все пак - ако чуете някой да има / имате интерес - предлагам си Сийд-а. Автомобилът е 2.0 EX CRDi (4+1 врати), със следните екстри: Електро-механично сервоуправление, Шестстепенна механична скоростна кутия - напълно синхронизирана, Климатроник, система за контрол качеството на въздуха в купето, Охлаждане на жабката, Предни възглавници, датчици: сложен колан, отчитане на тегло, Странични въздушни възглавници - шофьор и пътник, Въздушни възглавници завеси - отпред и отзад, Дискови спирачки на четирите колела, ABS, EBD, ESP, TCS, BAS, Предупредителна система за паркиране назад, Окачване с газови амортисьори, Централно заключване с дистанционно управление, сгъваем ключ, Ел.отопляеми странични огледала в цвета на автомобила, Предни и задни ел.стъкла, Извод за I-pod и USB, Аудио ситема: CD player + MP3 + RDS + 6 високоговорителя, Управление на аудио системата от волана, Борд компютър, лети джанти (205/55/16) с комплект зимни и летни гуми, Двойно отваряем подлакътник между предните седалки, Регулиране на волана по височина/дължина, Сензор за дъжд + Електронно антизаслепително огледало, Функция "Ескорт", Подгряване на предните седалки + подгряване на предното стъкло, Автоматично заключване на вратите над 40 км/ч, Енерго-абсорбиращи брони (до 4км/ч), Кожен волан, топка на скор.лост и маншон на ръчната спирачка, 12V изводи в купето и т.н. - оборудването може да се види на страницата на Киа.
Автомобилът е на 18.000 км. Взех го на 27.11.2007 г. Няма защо да казвам, че е обслужен. Проблеми съм нямал с едно изключение - имаше явно някакъв дребен проблем със съединителя, който се реши за 2-3 часа (заедно със смяна на маслото на двигателя - казаха, че някаква гумичка е направила проблем).
Има една драскотина отдясно, но не е почти незабележима (явно някое хлапе е минало).
Платено каско и винетка за 2009. От лизинга остават 45-46 месеца. Търся желаещ, който да встъпи / да я закупи, като на мен заплати някаква сума. Най съм навит на бартер за автомобил след 2001 г.
Причината - семейството порастна и малко ми малее като натоваря всичките багажерии, а пътувам сравнително често. За това и ще търся нещо по - просторно (може би комби) колкото и да не ми се ще да се разделям с колицата.
Няма какво да си хваля магарето, но наистина не съм имал проблемите (да чукна на дърво), от които се оплакват някои колеги тук. За разхода - зависи - още преди да мина 10.000 ми даваше 5.6 на спокойно каране (100-110) напълнно натоварена (с челядта, кошарки, колички и т.н.) и пуснат климатик. Иначе след това като съм я сгазвал сам като съм бил - и до 9 -10 е опирала. Градско - много зависи, но смятам, че среден разход градско дава около 9 (с климатика).
Ами това е. Ако чуете някой да проявава интерес - свиркайте. Казах - не бързам, ама багажът става все повече :-)
Контакти - тук на лични (редовно проверявам).