Модели автомобили > Sportage

Киа спортидж II - свети чека заради ленива сонда

(1/5) > >>

cecobg:
Колеги нещо не иска да се пусне подгрева на задното стъкло,бутона от панела на климатроника хлътва навътре,но индикатора не светва. Отварях,затварях багажника,стъклото на багажника,с идеята че може нещо да е прекъснато,но все така неще да свети. Някакви идеи от какво може да е,и кое е бушончето за подгревс,да почна от там да проверявам? Четох по опътването в книжката,не пише да има нещо специално което да ограничава работаъа,демек,когато и да се натисне копчето,трябва да почне да работи....

zmiori:
Почвай с бушоните. на две места са. После бутона и накрая в гофрите на задния капак.

cecobg:
Малко ъп,установих че нищо ел по задната врата (багажната) не работо,нито чистачката,нито пръскалката,нито подгрева (бутона не му светва).

Може ли малко инфо къде са бушоните за тия неща,знам че са отстрани на таблото,но кой е за това,понеже при мен поне,пише на японски и с некви съкращения неясни за мен... И също така,откъде минава снопа кабели към багажната врата,предполагам че някъде там се е прекъснал от отваряне и затваряне,но първо бушоните ще гледам.

Plam_69:
Отваряй маншона с кабелите и започвай да възстановяваш.

zmiori:
Като отвориш петата врата м/у пантите има 2 гофри там търси като за начало. Възможно е нещо масите да се губят. Ровене му е майката.
Надали някой ще ти каже точно кой е. Има по авто магазините едни вериго проверители като фазомер с кабел и крокодилче. Захапваш някъде хубава маса и всеки бушон проверяваш на двете пъпки отгоре му. Стойноста е написана м/у тия две "пъпки".

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия