Автор Тема: Kia Stinger 2,0T RWD въпрос  (Прочетена 78767 пъти)

SkyDevil

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Kia Stinger 2,0T RWD въпрос
« -: Януари 15, 2020, 10:18:02 pm »
Здравейте,

в момента имам страхотно предложение за Стингър 2,0T RWD от представителството на КИА във Варна.
Обаче има един проблем... те имат само дизелото GT, обаче не дават да се направи тест-драйв. Буквално искат да я поръчам и да я доставят и тогава да я видя за първи път.
Има ли някой във Варна или околността с такава кола, да се срещнем и само да ме повози няколко километра.
Ще съм много благодарен.

Поздрави

Drum

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Kia Stinger 2,0T RWD въпрос
« Отговор #1 -: Март 07, 2020, 03:00:07 pm »
Здравей Колега,

Аз също съм от Варна и за съжаление мисля, че все още няма такава кола в града. Аз поне не съм виждал.
Вчера видях първата такава кола извън авто салон, но излизаше от Пловдив и се качваше на магистрала Тракия. Беше в цвят индиго. Всъщност това стана повода да си направя и регистрация във форума, защото KIA Stinger е от излизането си новата ми мечтана кола. Изгледал съм безкрайно много ревюта на този автомобил и отзивите са уникални. Никога преди не съм харесвал тази марка и не съм и обръщал никакво внимание (фен съм на БМВ и карам 3-ки вече почти 15 години включително и към момента), но този модел преобърна изцяло възприятието ми за марката и рано или късно ще го имам и то в топ варианта му GT с битурбо двигателя :)

Намирам обаче за странно от страна на дилъра във Варна да иска да продаде кола, която е първи такъв модел на марката, т.е. не е просто новата Оптима или нещо друго, без да подсигури тест драйв. Не знам как искат да го продадат и колко коли могат да продадат по този начин. Очевидно към момента не много.

Накрая ще кажа, че другата ми мечтана кола (тъй като имам и 7 местен СУВ Мазда СХ9, освен БМВ-то) е KIA TELLURIDE.

Та така, един ден в гаража ми ще има два модела от тази марка :)

Поздрави и бъдете здрави!