Модели автомобили > Ceed, ProCeed, Ceed SW

Искам да купя Ceed от България

(1/2) > >>

Hezzy:
Здравейте на всички. Аз съм нов член на този форум и имам някои въпроси за закупуване на KIA CEED от България. Аз живея в Македония, но също съм български гражданин и искам да купя CEED от България и да регистрирам колата там. Гледах много CEED 1.6 дизел 2007-2008, но не знам колко са разходите за регистрация. Може ли някой да ми каже колко ще струва регистрацията на колата (застраховка, KAT, договор за покупка, всички тези разходи) за KIA CEED 1.6 дизел 115 к.с.

Благодаря ;D

Спортидж2005:
Регистрацията на колата става по постоянен адрес от л.к., така че не виждам как ще стане регистрацията в България, след като постоянния ти адрес е в Македония.

Hezzy:

--- Цитат на: Спортидж2005 в Август 19, 2019, 05:25:27 pm ---Регистрацията на колата става по постоянен адрес от л.к., така че не виждам как ще стане регистрацията в България, след като постоянния ти адрес е в Македония.

--- Край на цитат ---

Имам л.к. с адрес в София, така че знам, че мога да регистрирам колата там, но искам да знам колко са разходите за нея?

Zmei:
Зависи дали е с номера или не. Ако няма номера имаш екотакса 200 - 300 лева, + 40 лева за номера - ако не са софийски. Ако е регистриран автомобила няма екотакса и прехвърлянето е само 14 лева, но имаш такса при Нотариус. Застраховка ако не е регистриран 240 лева, Винетка вече може и за седмица да си вземеш.

Hezzy:

--- Цитат на: Zmei в Август 19, 2019, 07:34:47 pm ---Зависи дали е с номера или не. Ако няма номера имаш екотакса 200 - 300 лева, + 40 лева за номера - ако не са софийски. Ако е регистриран автомобила няма екотакса и прехвърлянето е само 14 лева, но имаш такса при Нотариус. Застраховка ако не е регистриран 240 лева, Винетка вече може и за седмица да си вземеш.

--- Край на цитат ---

Искам да купя от авто къща. Също така можете ли да ми кажете колко ще струва втората регистрация?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия