Автор Тема: ПРОБЛЕМ с гаранциона KIA SPORTAGE 2017г  (Прочетена 80225 пъти)

Krami

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Re: ПРОБЛЕМ с гаранциона KIA SPORTAGE 2017г
« Отговор #15 -: Септември 27, 2019, 08:00:04 pm »
Да разбирасе всеки които се качи го чува то се чува много отчетливо.Проблема не е дали се чува или не проблема е че не го оправят.Днеска си взех колата  от шумен сьс сьщия проблем отново звьнях в софия този пьт дигнах скандал че са остановили от каде е проблема и не искат да го оправят гаранционно.И след като казах каквото имам да им казвам господина с които говорих каза че ще гледа да ми сьдеиства да не се налага пак да му се обаждам но да видим каза до края на другата седмицата уш щял да ми звьнне да ми каже какво правим.
А  относно аудио фаила аз искам да кача направо видео фаил но не ми дава да го качвам понеже е голям но ако някои има вибер или нещо мога да му го пратя клипа няма проблеми.
А относно копчетата днеска като се вьрнах просто за проба взех листи хартия нагьнах ги на 2 и между всяко копче леко сложих хартия и дрьнченето значително намаля но в горния краи на вратата си дрьнчи още явно има хлабава щипка понеже и като натисна там кората ... и като има хартия между копчетата и дрьнченето спира от всякаде :-[ ???

Plam_69

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 185
  • Sportage lll 2.0 4x4 CRDI AWD
Re: ПРОБЛЕМ с гаранциона KIA SPORTAGE 2017г
« Отговор #16 -: Октомври 24, 2019, 11:31:57 am »
Понеже се занимавам с автомобили и съм отворил много врати , на много от тях на щипките има сложено киче във формата на шайба и така щипката не се закопчава директно през ламарината . Да не кажа че теоретично щипката може да остава хлабава заради по тънка ламарина , качество на самата щипка така тази шайба от материал нещо като дунапрен се мачка колкото е необходимо и обира луфтовете . Сега се сещам че VAG слагат гумени шайби , така може да се направи кората и за бутоните има оправия но трябва да се види и прецени.

Krami

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Re: ПРОБЛЕМ с гаранциона KIA SPORTAGE 2017г
« Отговор #17 -: Октомври 30, 2019, 08:44:51 am »
Здравеите колеги нека подновя темата.
Така относно вратата след ходенето ми Шумен и отказването на подманя на вьпросните копчета имах проведени няколко расговора сьс гаранционния отдел на киа.В които доста бях груб по телефована с тях(както и всеки друк на моето място :) ?:) Та решиха че ще пратят вьпросния кальп направо с пласмасата която е с копчетата.Макар че казаха че били сигорни че не е от там но щели да пратят само заради това че искали да опитат да решат проблема.Преди 2 дни ми се обадиха от Шумен да ми кажат че копчетата били пристигнали отидох в Шумен оставих колата отидох да испия едно каде.И след 1 час се вьрнах бяха сменили и дрьнченето вече го нямаше music music music music yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Но голямо занимаване ако не ходиш да дигаш врява никои не ти обрьща внимание

flanker6100

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
Re: ПРОБЛЕМ с гаранциона KIA SPORTAGE 2017г
« Отговор #18 -: Декември 06, 2019, 09:35:37 am »
Имах същия проблем. Оказа се разхлабен бутон за блокиране работата на задните стъкла. Не го ползвам. Оплътних го леко и си спестих разправиите и времето. Като сменям консумативи ще им го покажа.