Анкета

Какъв може да е проблема?

?
0 (0%)
?
0 (0%)

Общ брой гласове: 0

Автор Тема: Kia sorento 2009 г.2.5 170 к.с. автомат.Моля прочетете описанието ми.  (Прочетена 2455 пъти)

Sasho84

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Здравейте,колеги от скоро ми се случва когато в колата има примерно 5 човека и мина през вдъблатина на на пътя се получава един удар отзад все едно опира стържи някъде толкова много да кляка че чак гумите ли да питат в калниците .
  И друго питане когато колата е на D и когато пусна спирачката потегля и без да подавам газ и след пет секунди се чува и усещо много леко тупана само полекичка так ТУП за стотна колко да е притеснително това

torture

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 71
За хлопането провери има 2 тампона на купето отзад точно над задния диференциран, и при мен беше същото и се оказа че съм ги загубил някъде, страшни удари се усещаха, купето се удря в шасито.

justalittlesign

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 696
  • Kia Sportage 1.6,180, МHEV, EX
Нищо не разбрах!
Как може да сте българи и да не можете едно елементарно изречение да съставите?

User_RR

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 51
 :) write Най добре отиди на сервиз
KiA Sportage II \/ Renault

torture

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 71

Не се обаждайте повече и ни оставете на помогнем на колегата!
Все ще се намери някой който вместо да напише нещо полезно пълни темите със спам.

Ето го тампона https://www.avtochastionline24.bg/oen/551513e001 2 са един в ляво и един в дясно, пръскаш го малко с WD40 и с натиск пъхаш.

« Последна редакция: Септември 14, 2019, 08:54:15 pm от torture »

Sasho84

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Благодаря колеги


gotin73

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
Привет колега,аз имах съвсем скоро същия проблем с тропането.Оказа се счупена пружина.купих втора употреба и проблема изчезна.Да отбележа само че смених и двете.

Sasho84

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Здравейте колеги оказа се от тампоните които по горе посочихте обаче това не е всичко самите чашки или тарелки как се казва нз са изгнили толкова че да трябват други та въпроса ми е имали от къде да ги намеря и как се казват че да знам какво да търсяаз му казвам чашки но не се казва така най вероятно
Благодаря ви предварително!

Sasho84

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Благодаря колеги
колега а чашката или тарелка Ка се казва нз как да я намеря

torture

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 71
Ако става въпрос за частта в която се пъха самия тампон, се казва подложка и е това https://partsouq.com/en/search/all?q=551613E001

Sasho84

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Това еколега но немога да го намеря Благодаря