Автор Тема: Смяна на стара Киа с нова?  (Прочетена 32976 пъти)

Xyron

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Смяна на стара Киа с нова?
« -: Октомври 24, 2019, 12:53:33 pm »
Привет на всички,

от много време на сам притежавам Киа Сиид 2008г, но от няколко месеца обмислям да я сменям с нова Киа.Та се чудех някой знае ли, дали в Киа Моторс предлагат услугата да карам колата за оценяване и с доплащане да взема нова?Благодаря предварително на всички.

nikchov

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 59
  • KIA Sportage 4 1,7 CRDI Eco Dynamic EX
Re: Смяна на стара Киа с нова?
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2019, 03:50:37 pm »
Здравей колега!
До колкото знам,може да стане така...да ти изкупят твоята и да доплатиш за нова.Аз така направих с предния ми Спортидж 2013 закупен от Киа Варна,но го замених в чужбина.В България също става но големият въпрос е дали ще те удовлетвори цената,която ще ти предложат(сумата за която ще оценят твоята) в съответното представителство на Киа!Предполагам ,че сумата ще е доста  малка но можеш да пробваш!Аз имах късмет,след като се преместих тук във Финландия да ми предложат такава оферта,която бе доста изгодна за мен!

justalittlesign

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 696
  • Kia Sportage 1.6,180, МHEV, EX
Re: Смяна на стара Киа с нова?
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2019, 09:24:03 pm »
Гледам, че в страницата им в раздел "Оказион" имат 3 различни от Киа автомобили. Не очаквайте да ви дадат кой знае каква цена. Исках да върна преди време Пежо и да взема следващ модел, оцениха 3 годишна кола, която нова беше 38000 на 10