Модели автомобили > Sportage

Къде е най-подходящото място за капачката за газова уредба Sportige 2

(1/2) > >>

estacado:
Здравейте!
Не съм голям разбирач на коли, за което се извинявам, ако съм написал някаква тъпотия:)От седмица съм горд (надявам се) собственик на Киа Спортидж бензин 2.0 141к 2008г.. Сега е в сервиза за смяна на масла на диференциалите, раздатките, двигателя, евентуално скоростната кутия (ако от сервиза преценят, че е за смяна), филтри-въздушен, купе, маслен(горивният бил вграден), три пистови и агренажен ремък плюс ролки и биалетки. Та на въпроса: слагам и газова уредба, понеже съм си свикнал да карам на газ с предната кола. Останах изненадан, като ми казаха, че най-верятно отворът за капачката за зареждане ще бъде направен между стопа и капачката за бензин, на калника, тъй като няма място да е до бензина. За два дена оглеждане не успях да видя нито една Киа с капачка за газта някъде там, а като гледам по обявите, тези , които са с фабрична газ не се вижда никъде на открито капачка за газ. Бутилката ще е на мястото на резервната гума. Може ли някой да сподели, ако е с допълнително слагана АГУ или с фабрична, къде е направен отворът. Благодаря предварително на всички!

zmiori:
При гърловината на бензина със завиваща се "чашка". Моята е там и е супер. Чашката седи на вратичката на мястото за зареждане.

Спортидж2005:
Моята е на задната броня от лявата страна.

estacado:

--- Цитат на: zmiori в Март 03, 2020, 10:35:51 pm ---При гърловината на бензина със завиваща се "чашка". Моята е там и е супер. Чашката седи на вратичката на мястото за зареждане.

--- Край на цитат ---
И аз се надявах да ми я монтират там, но майсторът твърди, че няма място. Можете ли да ми качите снимка, която да му докажа, че е така, въпреки, че сега като се замисля едва ли като види снимката ще каже "аа да вярно, че може". Явно има някакви съображения. Благодаря за бързият отговор.

estacado:

--- Цитат на: Спортидж2005 в Март 04, 2020, 08:39:02 am ---Моята е на задната броня от лявата страна.

--- Край на цитат ---
Все пак е по-добре от дупчене на калника. Благодаря за отговора!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия