Автор Тема: Проблем с дневните светлини на KIA SPORTAGE 3 2015г.  (Прочетена 9860 пъти)

getsata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Здравейте колеги. Не ми работят дневните светлини като запаля колата / KIA SPORTAGE 3 2015 г./ Някой има ли идея от какво може да е?  Като включа габарит и фарове светлините светят /дневните/ но по-слабо.

Plam_69

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 185
  • Sportage lll 2.0 4x4 CRDI AWD
Re: Проблем с дневните светлини на KIA SPORTAGE 3 2015г.
« Отговор #1 -: Април 23, 2020, 03:37:28 pm »
Здравей , това означава че фаровете са наред , отива на модул за управление на светлините . Аз имах проблем с него но на мен проблема беше в мигачите . Намира се над педала на газта - отгоре на една планка виси. По принцип подлежи на ремонт .

getsata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: Проблем с дневните светлини на KIA SPORTAGE 3 2015г.
« Отговор #2 -: Април 23, 2020, 05:29:37 pm »
Благодаря за инфото, а знаещ ли кой може да го отремонтира....

Plam_69

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 185
  • Sportage lll 2.0 4x4 CRDI AWD
Re: Проблем с дневните светлини на KIA SPORTAGE 3 2015г.
« Отговор #3 -: Април 23, 2020, 05:50:35 pm »
Ами попълни си профила за да се види от къде си.

getsata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: Проблем с дневните светлини на KIA SPORTAGE 3 2015г.
« Отговор #4 -: Април 25, 2020, 10:52:11 pm »
Здравейте колеги, вчера ходих до КИА- София, за да попитам дали могат да ми активират дневните светлини софтуерно... Неочаквано за мен след като им казах че колата е внос от Корея побързаха да ми кажат че разполагат със софтуер който е само за Европа и немогат да направят нищо по въпроса.... Понеже на таблото разхода на гориво ми го отчита км/л., а не л./100км, ме посъветваха да намеря някой хакер да ми ги оправи.... Останах с впечатлението че тези в сервиз КИА които имат оригиналния софтуер хал хабер си нямат оттова. Та на въпроса можете ли да ми кажете къде някой може да ми помогне... Благодаря..

justalittlesign

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 701
  • Kia Sportage 1.6,180, МHEV, EX
Re: Проблем с дневните светлини на KIA SPORTAGE 3 2015г.
« Отговор #5 -: Април 26, 2020, 09:14:23 am »
Добре де, толкова ли е трудно да потърсите в Гугъл за  KIA Sportаge manual или КИА Спортидж наръчник, за да видите с какъв волтаж са  дневните светлини? Крушките са различни от тези на халогена. Или пак КМБ са виновни, че в корейската версия на  книжката не са сложили превод на български? :)
Май Вие си имате само хал-хабер от плюене?
« Последна редакция: Април 26, 2020, 09:24:32 am от justalittlesign »

Plam_69

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 185
  • Sportage lll 2.0 4x4 CRDI AWD
Re: Проблем с дневните светлини на KIA SPORTAGE 3 2015г.
« Отговор #6 -: Април 26, 2020, 03:48:42 pm »
ЕЕЕ виж как ни подвеждаш , на тебе не че не ти работят дневните а не са активирани , което е различно от темата която си повдигнал. Със сигурност могат да се активират ако и в КИА си направил нещо подобно и си ги ядосал и са те пуснали по пързалката. Софтуера за Киа и Хюндай е един и същ върви при дилъра на Хюндай и има обясни точно ситуацията  и ако имаш късмет ще ти ги активират.

getsata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 6
Re: Проблем с дневните светлини на KIA SPORTAGE 3 2015г.
« Отговор #7 -: Май 05, 2020, 10:19:32 am »
Благодаря за инфото....