Автор Тема: Kia Sportage 3 проблем със звука в автомобила  (Прочетена 6237 пъти)

Deyan23

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Здравейте, колеги! Не знам дали някой е имал този проблем - от два дни без причина ми изчезна звукът в автомобила (Kia Sportage - 2016) , когато се включва парктроник или аварийни светлини. Търсих в настройките, звукът не е изключен и е усилен на максимум. Парктроника си отчита разстоянието, аварийните си работят, но я няма звуковата сигнализация. Ако някой има идея ще бъда благодарен, извинявам се ако има подобна тема, но не я наперих.

dvdimov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 47
  • 0878739299
Re: Kia Sportage 3 проблем със звука в автомобила
« Отговор #1 -: Юли 28, 2020, 01:26:39 pm »
Здрасти.
Нещо нормално при Пежо 508 което карам в момента.Всички тези сигнализации минават приз говорителите и когато нещо в системата се бъгне са налага рестарт.Гасиш палиш и всичко е ОК,поне при мен
« Последна редакция: Юли 28, 2020, 01:28:31 pm от dvdimov »
Sportage 2,0 CRDI Automatic

Deyan23

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Kia Sportage 3 проблем със звука в автомобила
« Отговор #2 -: Юли 28, 2020, 09:16:01 pm »
За съжаление не става така, поне при мен. Гасил съм и палил много пъти. Странно е, че си има радио, всякаква музика, всичко си работи. Но звук на мигачи, аварийни и парктроник няма, дори и сигнализацията за колан я няма. Нещо се е бъгнало явно, но не знам какво. Не ми се иска да ходя до Киа, но май ще се наложи. Като гледам никой не е имал подобен проблем.

Plam_69

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 185
  • Sportage lll 2.0 4x4 CRDI AWD
Re: Kia Sportage 3 проблем със звука в автомобила
« Отговор #3 -: Юли 29, 2020, 09:13:29 am »
Ще проверя на моята но от опита които имам със всички марки автомобили зумера за мигачи и колани и неизправности се намира в таблото . Доста често си и дефектира.

Plam_69

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 185
  • Sportage lll 2.0 4x4 CRDI AWD
Re: Kia Sportage 3 проблем със звука в автомобила
« Отговор #4 -: Юли 30, 2020, 12:58:47 pm »
Зумера за колани парктроник и мигачи се намира в таблото както на всички коли .