Модели автомобили > Sportage

Мулти медия за sportage 2

(1/2) > >>

quak:
Колеги някой монтирал ли е мултимедия на спортич 2?Нямам парктроник и мисля да сложа направо цяла мултимедия с камера за задно виждане. Може ли препоръки за модел някой ако има опит? Важно е Да не загрява много. Благодаря

zmiori:
Аз имам някакъв див китаец, ОС "яж ми гъза" /демек един господ знае/. Така я купих има даже и ТВ ма е емпек2. Не "чете" нашите цифрови Тв-та. Ама пък навигацията и е огън. Кват система и сложиш на СД картата го чете. В общи линии съм доволен. Нямам камера за заден ход, ама имам опция. Просто тъпия италианец не е я монтирал. Иначе има страшен звук и сила. Ползва оригиналното аудио.
Общо взето това е.
Не мисля че който и каквото да ти каже ще е меродавно с това което ще си монтираш ти.
Успех.

dvdimov:
В Пловдив в ЕМК ми прадлагаха някаква за около 700лв с монтажа+камера за отзад,ама и аз още се чудя дали да слагам иначе добре изглежда.

cecobg:
Колега аз си монтирах преди година по същата причина. Поръчах си от ОЛХ някакво китайче с камерка за задно,като цяло върши работа да ти уселни карането назад/паркирането,и за музика е ок,има 2 изхода за флашки + слот за карта памет и сим карта (ако искаш да имаш постоянно интернет). Хубавото е че е андроид и може да си инсталираш каквито искаш приложения като гугъл мапс,обд четеца ако имаш обд букса и т.н.

точна марка и модел немога да ти кажа,но потърси в сайта.

mobilis:
От китайските търси нещо, което да е над 300 лв и задължително отзад капака да е от оребрен алуминий, а не тенекия.

 Аз мислех да слагам, но напоследък размислих, като гледам подобни в колите на приятели, които зареждат 30 сек. при завъртане на стартера....  По-хубавите модели имат "студен старт" от няколко секунди ако са стояли 2 часа в покой. Имаш всички благини на андроид, но практиката показва, че като му се нарадваш, впоследствие най-често ще ползваш радиото, GPS и блутута.  Камерката е благинка, но аз имам парктроник, а за навигация ползвам телефона, закачен за хубаво зарядно 3А на Baseus от Алиекспрес.
Като казвах Алиекспрес, ако пазариш от там, приготви се за такси 17 лв. за БГ пощи + 20% ДДС за митници. Никакъв шанс подобна пратка да премине без такси, няколко пъти го играх филма.  wall В продавалниците има няколко търговци, които си хвалят стоката - алуминиеви радиатори, читави части в аудиото и радиото и пр. и пр., но цените са около 400 лв.  По принцип Андроид не ми трябва, и хвърлям око на ДИН2 мултимедия - Pioneer, Alpin, Kenwood... има модели за около 400-500, без оптично устройство, които се сдвояват с телефона за навигация, имат вход за камера и др. екстри. Аудиото им е на много по-добро ниво от китайските андроиди, а и стартират за няколко секунди.
https://www.youtube.com/watch?v=B4wp0Lop0Hk
 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия