Автор Тема: Мокър мокет на шофьорското място  (Прочетена 1500 пъти)

hristoh

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Мокър мокет на шофьорското място
« -: Ноември 16, 2020, 04:13:51 pm »
Здравейте, колеги, колата е киа сийд 1,4, 2007 и още при покупката преди 2-3 месеца ми направи впечатление, че имаше ръждичка на лявата предна планка, с която е хваната шофьорската седалка за релсата... Тъй като колата бе за жена ми и тя си я хареса, не му обърнах твърде голямо внимание... Преди около месец обаче ходих да я измия и като извадих гумените стелки установих влажно петно с диаметър 10- тина см точно под петата на десния крак /и само там - внимателно опипах целия мокет/! Изсуших го със сешоар и зачаках да видя ще се появи ли отново - очаквах от пускане на парно/климатик пак да се намокри, но нищо... до днес - след миене пак проверих - има пак мокро там... Да отбележа - няма видима липса на антифриз /а и не ми миришеше на антифриз когато го открих/, няма видимо гниене отдолу, около калниците, под предното стъкло... Да знаете къде е отворчето за оттичане на конденза на климатика и къде има някакви тапи на купето, че отдолу не ги видях? Изобщо... дайте някакви идеи ако някой е патил, че течът явно е малък, но траен, а това... не е добре.