Обща информация > Да поговорим.... за нещата

Нещо се разтрака ??

(1/3) > >>

batko_ti:
Като карам отпред в дясно нещо трака, интересното е че е така само при скорост под 60-70 вдигна ли повече нишо няма

Иван:
При мен беше по същия начин и се оказа биалетка .... и после стана една ..... с моя любим сервиз

batko_ti:
чудно тая седмица като мина през застрахователя и си запиша час в сервиза направо ще им я дам и тва да го оправят и се надявам до 2-3 месеца да я направят  :) :) :) :) ако се раздвижат естествено

Митето:
може и като мен да е бре Ванка :)

Недозавит амортесьор  оттам и тампона crazy

batko_ti:
отидох днес до Уника всичко точно описаха си хората нещата и ме питат в кой сервиз ще я правя и аз има викам в на Киа сервиза и по едно време човека вика - ми ние нямаме двустранен договор с тях и не мога да ви дам възлагателно писмо. Звъня на баща ми да го питам що там я е направил и той ми каза че от Киа са настояли да бъде там. Звъня в Киа да питам да не е станало объркване и от сервиза ми казаха - Ми да нямаме и ако я правите в друг сервиз ви пада гаранцията. Добре поне че може с фактура. Ама ми кажете как е възможно от Киа да ти кажат да си направиш в Уника застраховка, а пък да нямат двустранен договор

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия