Модели автомобили > Sportage

Kia Sportage CRDI Kx-5

(1/2) > >>

yyyordan:
Здравейте колеги, преди няколко дни си взех тази Киа. Аз живея в ЮК и мисля, че във България няма тази модификация.Колата е 2017 2.0D автоматик AWD и има всички екстри без паралелното паркиране и автоматичния багажник. Тъй като ще си идвам до Бг с нея въпроса ми е някой знае ли дали могат да ми направят багажника автоматичен и колко било ми струвало. Колко също би ми струвало да и сложа и теглич?  Благодаря предварително и поздрави!

ger4o:
А защо не си ги сложиш в  ЮК-то?

yyyordan:
Ако не можеш да отговориш на въпросите недей да спамиш!

mancho:

--- Цитат на: yyyordan в Декември 16, 2021, 11:29:48 am ---Ако не можеш да отговориш на въпросите недей да спамиш!

Здравей, колега, много люто ди започнал... нека сме по-спокойни  Колегата по-горе е прав - ако си проверявал в УК, че може да стане технически, взе ми си "куотейшен" и виж дали тук могат да го направят. Колата е нова, текущ модел на практика и освен Киа Мотърс Бя, едва ли някой друг би се захванал. Ако в УК не си успял.... едва ли и тук ще има някой, който само чака да му звъннеш. Ако може да стане в официалния сервиз, тук цената на час труд е около 2.5-3 пъти по-малко отколкото в УК  Успех

--- Край на цитат ---

Plam_69:
Това как да го разбираме  като Юнайтед Киндом  или Южна Кореа .  Грозно е още от първия пост да се зъбиш това е неуважение и ще удариш на камък.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия