Модели автомобили > Sorento

Киа Сорентро 2012г. Калибриране на тъча на навито.

(1/1)

R_e_b:
Здравейте. Някой има ли представа как се прави това калибриране на тъча? Гледах клипчета в нета,че става с флашка. Но уви не мога да намеря откъде да изтегля файла,който калибрира. Благодаря предварително.

Kolarov:
Здравей,
Калибрирането става като влезеш с TotalCommander и стартираш ControlPanel на Windows-а. Възможно е да имаш проблем с финалната фаза, когато трябва да натиснеш ОК, защото често не се вижда. Решението ти е блутут клавиатура и ентера е ОК.
Ако не си я ъпдейтвал до сега навигацията да знаеш, че ъпдейта на навигацията го правиш от официалния сайт на марката - https://update.kia.com/EU/BG/updateGuide и се подготви да работи двигателя над 1 час.
Моята съм я калибрирал няколко пъти и съм я ъпдейтвал, но тъча в един момент не отчиташе допира и сложих андроидска и поне вече слагам каквато искам навигация.

Прикачам ти архив с TotalCommander, който трябва да го разархивираш на флашка.

Не забравяй първо да калибрираш и тогава ъпдейтваш навигация.

Ако имаш въпроси пиши.

dimitrov:
Колега може ли да разясниш малко по-подробно, че нещо не можах да се оправя с калибрирането. Разархивирах TotalCommander-а на флашка, но като я включа в USB на колата и тръгва само тоя dummy.mp3 файл. Също не разбрах за какъв windows става въпрос (лаптоп ли ми трябва)?

В крайна сметка стигнах до калибровката, но тъча не се оправя. Явно е заминал самия тъч.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия